Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024: Typy, kursy, zakłady

Po dwóch latach znany rumuński operator turniejowy PGL powróci do nas z turniejem PGL Major Kopenhaga 2024. Spotkania eliminacyjne rozpoczną się już w środę 14. lutego, a w walce o główne miejsce w turnieju zobaczymy aż 16 zespołów. W gronie tych drużyn zobaczymy wiele świetnych ekip, które choćby radziły sobie bardzo dobrze podczas IEM-u. Kto więc zapewni sobie awans? Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024 oraz sprawdzenia typów na turniej.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024?
  2. Zapowiedź turnieju PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024
  3. Jakie są kursy na turniej PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024?
  4. Gdzie obejrzeć turniej PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024?

PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024 typy bukmacherskie

1.74

HANDI +3.5 RUNDY

W PIERWSZEJ MAPIE DLA NIP

betfan

Przede wszystkim wybierając typy na spotkanie w kwalifikacjach do Majora w Kopenhadze 2024 warto podkreślić, że część drużyn dopiero zakończyła zmagania w Polsce podczas IEM Katowice. Z pewnością dla jednych to świetna wiadomość, albowiem są w rytmie meczowym, a dla niektórych z pewnością podróż może skutkować pewnym zmęczeniem. Ja z pierwszego dnia turnieju upatrzyłem sobie spotkanie pomiędzy Eternal Fire, a Ninjas in Pyjamas. Oczywiście na papierze to Eternal ma tutaj większe szanse na wygraną. Podczas turnieju IEM spisywali się bardzo dobrze do pewnego czasu. Kiedy przyszła pierwsza porażka ewidentnie podcięło im skrzydła. Oczywiście NIP też ma swoje problemy, jednak mimo wszystko dalej jest to ekipa, która może się odbudować. Spodziewam się tutaj mocno zaciętego spotkania, dlatego typuję handicap +3.5 rundy w 1. mapie w stronę NIP po kursie 1.74 w Betfan.

PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie IEM Katowice 2024. Możemy obstawiać poszczególne spotkania i przede wszystkim warto tutaj zwrócić uwagę na kurs 1.30 na wygraną FaZe Clan z 9Pandas (kurs 3.50). Dodatkowo do kuponu AKO wydaje się, że ciekawą opcją będzie G2 Esports z wyceną kursową 1.30 w starciu z Into The Breach (kurs 3.50). Także FALCONS, które grało w półfinale IEM Katowice będzie mierzyć się z 3DMAX i wydaje się, że współczynnik 1.45 na wygraną FALCONS to także ciekawa opcja. Najrówniejsze spotkanie pierwszego dnia natomiast zapowiada się pomiędzy BetBoom Team (kurs 2.00), a Fnatic (kurs 1.80).

PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Wszystkie spotkania PGL Major Kopenhaga kwalifikacje 2024 będą transmitowane na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!