Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL Major Kopenhaga 2024: Typy, kursy, zakłady, zapowiedź 17.03

Po wielkim turnieju w Polsce, który przyniósł wiele fanów Esportu teraz czas na kolejny duży turniej jakim będzie PGL Major Kopenhaga 2024. Z pewnością ten turniej także przyciągnie wiele kibiców, a dodatkowo jest szansa, że znów z dobrej strony pokaże się ekipa ENCE. Kto więc może okazać się nZapraszam do zapoznania się z zapowiedzią turnieju IEM Katowice 2024 oraz sprawdzenia typów na turniej.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na turniej PGL Major Kopenhaga 2024?
  2. Zapowiedź turnieju PGL Major Kopenhaga 2024
  3. Jakie są kursy na turniej PGL Major Kopenhaga 2024?
  4. Gdzie obejrzeć turniej PGL Major Kopenhaga 2024?

PGL Major Kopenhaga 2024 typy bukmacherskie

3.50

WYGRANA VITALITY

betfan

Z pewnością podczas Majora w Kopenhadze znów będziemy oglądać świetne zawody, tak jak miało to miejsce podczas IEM Katowice. Tutaj w notowaniach analityków palmę pierwszeństwa przejmuje Team Spirit i nie ma się co dziwić, albowiem w Polsce grali fenomenalnie i nie dawali szans swoim rywalom. Tutaj jednak jest nowy turniej i wydaje się, że nowe rozdanie i choć nie można skreślać Team Spirit to nie wydaje mi się, aby mogli powtórzyć sukces z poprzedniego turnieju. Tutaj spodziewam się nowego rozdania i przebłysku, którejś z ekip z drugiego szeregu. Powiedziałbym tutaj znowu o G2, jednak wydaje mi się, że nadal nie złapali optymalnej formy. Wydaje się, że końcowy triumf jednak mimo wszystko rozegra się pomiędzy Spirit, Vitality oraz FaZe Clan. Ja stawiam na wygraną Vitality po kursie 3.50, albowiem w końcu muszą potwierdzić swoją klasę i mają do tego bardzo duży potencjał.

PGL Major Kopenhaga 2024 kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów pojawiły się już kursy bukmacherskie na wydarzenie PGL Major Kopenhaga 2024. Możemy obstawiać zarówno poszczególne spotkania, jak i zakłady długoterminowe, w których możemy typować zwycięzce całego turnieju. Głównym faworytem do sięgnięcia po końcowy tytuł, z wyceną kursową 2.62 jest Team Vitality, na drugim miejscu uplasowana została drużyna Team Spirit (kurs 3.35), kolejno Team Vitality (kurs 3.50) oraz FaZe Clan (kurs 3.75). Nieco mniejsze szanse daje się drużynom Virtus.pro (kurs 7.00), G2 Esports (kurs 9.00), Natus Vincere (kurs 11.00), czy MOUZ (kurs 12.00). Dostępne są także kursy bukmacherskie na ENCE, na których mnożnik został przygotowany na poziomie wysokim – 50.00.

PGL Major Kopenhaga 2024 GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?

Wszystkie spotkania PGL Major Kopenhaga 2024 będą transmitowane na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!