Pobierz aplikację betfan na telefon
PGL Major: Czas na półfinały! Heroic – G2, NaVi – Gambit

PGL Major wkracza w fazę półfinałową, w grze pozostały już tylko cztery najlepsze drużyny. Dwie reprezentujące Rosję (NaVi i Gambit) oraz dwie europejskie (Heroic i G2). Finał to zatem na pewno będzie pojedynek zespołu ze strefy CIS z drużyną europejską. Kto zagra w finale? 

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

PGL MAJOR: Heroic – G2 (06.11. 16:30)

Półfinałowe starcia otworzy nam mecz Heroic z G2. Zapowiada się to na bardzo wyrównane starcie, obie ekipy plasują się w najlepszej 10 rankingu HLTV. G2 podtrzymuje niesamowitą serię ośmiu wygranych z rzędu na Majorze, co robi wrażenie. Taki wynik pokazuje, że nie znaleźli się w półfinale przypadkiem, na swojej drodze pokonali już takie formacje jak Faze, Nip czy odkrycie Copenhagen Flames. Duńczycy wyrzucili z turnieju najbardziej utytułowaną drużynę – Astralis, a winstreak przerwał im faworyt tego turnieju, czyli Natus Vincere. Będzie się tutaj sporo działo, ale to Niko wraz ze swoją ekipą, powinien awansować do finału.

Proponowany typ: wygrana G2 kurs 1.6, w ofercie BETFAN

PGL Major: Natus Vincere – Gambit Esports (06.11. 20:00)

Będzie to spotkanie dwóch reprezentantów regionu CIS, który ostatnio zdominował scenę CS’a. NaVi podejmuje Gambit, które ostatnio im nie leży, bo na 4 spotkania ekipa s1mple wygrała tylko raz. Jedna mimo wszystko to właśnie Natus Vincere jest wielkim faworytem do wygrania PGL Major 2021. Obie drużyny mają serię zwycięstw, bardzo dobrych zawodników na pokładzie, ale wszyscy wierzą, że Saszka w końcu wygra to trofeum i uzupełni gablotę Majorem, bo jak nie teraz to nigdy. Jest to najlepsza wersja Natus od lat. S1mple utarł nosa Zywoo, który był uznawany za numer 1. Mogą być tutaj niespodzianki, ale wydaje się, że przeważy ukraińska moc.

Proponowany typ: wygrana Navi kurs 1.46, w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!