Pobierz aplikację betfan na telefon
Kędzierzyn-Koźle – Perugia: Typy, kursy, zapowiedź | 29.03 Liga Mistrzów
W tej edycji Ligi Mistrzów mamy spore szanse, by w finale zmierzył się dwie polskie drużyny. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, po wyeliminowaniu Trentino, znów spotka się z włoską drużyną – Perugią. Pierwsze starcie odbędzie się w Polsce, gdzie mimo atutu własnego terenu, nie jesteśmy faworytami. Goście w tym sezonie kompletnie zdominowali Seuperlege i LM. Czy nasz zespół będzie w stanie ich powstrzymać? Zapraszam na zapowiedź spotkania Kędzierzyn-Koźle – Perugia.

Kędzierzyn-Koźle – Perugia: Zapowiedź meczu

Po wyeliminowaniu Aluron Warty, ZAKSIE ponownie przyszło grać z Trentino. Był to dla naszej drużyny niebywale ciężki dwumecz, który ostatecznie musiał zakończyć się złotym setem. Ostatecznie to nasza drużyna mogła cieszyć się z awansu, po wygraniu go 15:9. W lidze drużyna z Kędzierzyna-Koźłe zajmuje dopiero 4. miejsce i czeka ich sporo pracy, by powalczyć w tym roku o mistrzostwo, choć ostatnie wygrane trzy mecze mogą napawać optymizmem.
Nim jednak wrócą do walki o mistrzostwo polski, muszą skupić wszystkie myśli i siły na dwumeczu z Perugią. Włoski zespół jest niebywale skuteczny w tym sezonie, a w rundzie zasadniczej ligi włoskiej zdobyli 65 punktów w 22 pojedynkach. Od początku tego sezonu przegrali tak naprawdę tylko dwa mecze. W historii z ZAKSĄ zmierzyli się tylko raz, w ramach walki o trzecie miejsce Ligi Mistrzów 2018. Wtedy to Perugia wygrała 3:2.

Kędzierzyn-Koźle - Perugia: typy, typowanie

Polską drużynę czeka bardzo ciężka przeprawa, więc potrzebują zwycięstwa przede wszystkim na swoim parkiecie. Da im to sporą przewagę przed rewanżem. Moim zdaniem są w stanie tego dokonać, a dwumeczem z Trentino pokazali swoją prawdziwą siłę i charakter. Choć na pewno nie będzie łatwo, to mimo wszystko już od dawna pokazują się ze świetnej strony w kluczowych spotkaniach i dlatego stawiam wygraną naszej drużyny.

2.81

ZAKSA WYGRA

betfan

Kędzierzyn-Koźle - Perugia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki siatkowej pomiędzy Perugią a Kędzierzynwm-Koźle, odbędzie się 29 marca o 20:30, na hali w Trydencie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Polsat Sport z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Polsat Box Go.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!