Osasuna – Betis: typy, kursy, zapowiedź 22.04 | La Liga

Wojciech Sikora

21 kwietnia 2023

Osasuna, Laliga
W Hiszpani pozostało już tylko dziewięć kolejek, a wciąż mamy wiele niewiadomych. Pora na 30. kolejkę La Liga. Osasuna, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim stadionie Betis. Ostatnie kolejki dla gości będą walką o miejsce w europejskich pucharach. Przed nimi jeszcze szansa na Ligę Mistrzów, ale potrzebują takich wyników, jak ten ostatnio. Czy na wali zwycięstwa zgarną dziś komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Osasuna – Betis.

Osasuna – Betis: Zapowiedź meczu

Osasuna ma bardzo dobry sezon, choć ostatnie wyniki sprawiły, że spadli na dziesiątą lokatę, w okolicach której zakończą pewnie ten sezon. Raczej nie muszą się martwić o ryzyko spadku, bowiem mają aż 11 punktów przewagi nad strefą spadkową. Teraz zmierzą się z Betisem, który po kilku słabszych spotkaniach, wreszcie w poprzedniej kolejce zagrał dobre spotkanie, wygrywając 3:1 z Espanyolem. Obecnie zajmują 5. lokatę, ale wciąż są w stanie wbić się do top 4, gdzie tracą tylko trzy punkty.

Osasuna - Betis: Typ

Spodziewam się po tym spotkaniu o wiele większej ofensywy po stronie Betisu, który przyzwyczaił nas już do odważnej gry. Osasuna nie potrafi grać tak dobrze w ataku, ale za to radzą sobie świetnie w obronie. Moim zdaniem jednak to goście pokażą się z lepszej strony i nie przegrają tego meczu. Stawiam wygraną lub remis przyjezdnych.

1.48

BETIS WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Osasuna - Betis: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Osasuną a Betis, w ramach 30. kolejki La Liga, odbędzie się 22 kwietnia o 14:00 na Estado El Sadar w Pampelunie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 5 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy