Pobierz aplikację betfan na telefon
Orlando Magic – Boston Celtics: typy NBA, kursy, zapowiedź (24.11)
Z racji, że w czwartek odbywa się w Stanach Zjednoczonych Święto Dziękczynienia, w piątek zobaczymy w NBA mecze o wieczornych godzinach i to na tych dwóch spotkaniach chcemy się skupić na naszej stronie. Przez ostatnie trzy noce udało się osiągnąć 100% skuteczność i trafić 12/12! Dlatego też chcemy iść za ciosem i po najbliższej nocy być 14/14. Trzeba jednak pamiętać, że NBA to wyrównana i emocjonująca liga, ale z dobrą analizą da się trafić fajny kupon. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. Orlando Magic - Boston Celtics: typy NBA, kursy, zapowiedź (24.11)

Orlando Magic – Boston Celtics: zapowiedź meczu

Orlando Magic to obok Minnesoty Timberwolves największe pozytywne zaskoczenie startu tego sezonu. Magic mają taki sam bilans jak obecni mistrzowie z Denver, Milwauke Bucks, Miami Heat, czy Dallas Mavericks. Ostatniej nocy, przed Świętem Dziękczynienia pokonali właśnie po zaciętym meczu z Denver Nuggets. Orlando Magic mają serię pięciu wygranych meczów z rzędu, a u siebie oprócz z Nuggets wygrali także z Milwaukee Bucks. Boston Celtics mają natomiast najlepszy bilans w Konferencji Wschodniej i razem z Timberwolves w całej lidze.

Typy NBA: Orlando Magic - Boston Celtics

Orlando Magic to najlepsza drużyna, w której nie ma żadnego zawodnika, który wystąpiłby w Meczu Gwiazd. O sile Magic decydują młodzi gracze i kolektywna gra zespołowa. Boston Celtics za to jest drużyną, w której postawiono na wygrywanie tu i teraz za wszelką cenę i ta drużyna celuje w tytuł mistrzowski. Celtics są obudowani wokół Jaysona Tatuma, Jaylena Browna i Jrue Holidaya kosztem gorszej ławki. Bierzemy dodatni handicap na drużynę gospodarzy, bo przewidujemy wyrównane spotkanie.

1.74

ORLANDO MAGIC

HANDICAP +7,5

betfan

 

Orlando Magic - Boston Celtics: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Orlando Magic (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 1.94. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Boston Celtics to 1.81. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 223.5 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 223.5 punktów i mniej niż 223.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.87. Linia handicapu została wystawiona na poziomie +6,5 Orlando Magic / -5,5 Boston Celtics.

Orlando Magic - Boston Celtics: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Orlando Magic, a Boston Celtics, rozpocznie się o godzinie 20:30 wieczorem w piątek 24 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!