Orlando City – Toronto: Typy, kursy, zapowiedź 05.07 | MLS

Wojciech Sikora

04 lipca 2023

orlando city mls

Pora na odsłonę 21. kolejki MLS, gdzie zawodnicy po trzech dniach przerwy, ponownie wyjdą na boisko. Orlando City, w jednym z pięciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Toronto. Gospodarze aktualnie zajmują 7. miejsce i raczej spokojnie możemy spodziewać się ich udziału w tegorocznych play offach. Ciężej na pewno będą mieli z tym ich rywale, bowiem oni zajmują dopiero 14. miejsce. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Orlando City – Toronto. 

Orlando City – Toronto: zapowiedź meczu

Mecz konferencji zachodniej, w której to Orlando City jest faworytem. Gospodarze mają za sobą bardzo udane kilka spotkań i na dziesięć ostatnich przegrali zaledwie jeden. Ich forma powoli polepsza ich sytuację w tabeli, choć wciąż powinni częściej wygrywać aniżeli remisować. Obecnie zajmują więc dopiero 7. miejsce. Dziś zagrają z Toronto, z którym nie przegrali od pięciu spotkań, remisując zaledwie jedna z nich. Goście zajmują obecnie odległą 14. lokatę.

Orlando City - Toronto: kursy bukmacherskie

Według bukmacherów, jak i analityków faworytem do wygrania spotkania jest Orlando City (kurs 1.57), dużo mniejsze szanse ma Toronto, na którą współczynnik został wyceniony na poziomie aż 5,40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na gole w tym spotkaniu - na powyżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.63, natomiast na over 3.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie 2.56.

Orlando City - Toronto: typy

Orlando City od kilku lat góruję nad Toronto i praktycznie nie daje im dość słowa. O tym świadczy też ich ostatnia wygrana aż 4:0. Moim zdaniem w tym meczu będą zdecydowanie stroną prowadzącą grę, a patrząc na formę rywali, nie muszą się wiele z ich strony obawiać. Typuję wygraną gospodarzy.

1.57

ORLANDO WYGRA

betfan

Orlando City - Toronto: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Orlando City a Toronto, w ramach 20. kolejki MLS, odbędzie się 5 lipca o 1:30 na Exploria Stadium w Orlando. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy