Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec: typy, kursy, zapowiedź | 28.08 1. liga

Właśnie kończy się szósta kolejka na zapleczu polskiej Ekstraklasy, a przed nam jeszcze ostatnie, bardzo ciekawe starcie. Odra Opole, zagra na swoim boisku przeciwko Zagłębiu Sosnowiec. Gospodarze bardzo mocno weszli w nowy sezon i dzięki temu mają za sobą już 4 zwycięstwa. Dziś mierzą się z rywalem, który nie potrafi złapać rytmu. Czy będzie to dla nich kolejny komplet punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec: Typy bukmacherskie

Odra Opole przegrał od początku sezonu tylko jeden mecz, a w każdym pozostałym odnosili dość przekonujące zwycięstwo. Jedyna porażka z GKS Tychy miała też swoje podłoże w postaci czerownej kartki, którą otrzymał Kamiński w 51 minucie. Niemniej jednak ich gra od inauguracji sezonu wygląda obiecująco i bardzo możliwe, że powalczą oni o awans do Ekstraklasy. Dziś na ich drodze staje Zagłębie Sosnowiec, który już od poprzedniego roku miewa spore problemy, a ich kontynuacja ma miejsce i w tym.

 

 

Goście nie wygrali ani jednego meczu, a co więcej udało im się zremisować zaledwie raz. Obecnie zajmują 16. miejsce w tabeli, a ich gra w obronie nie napawa optymizmem. Dziś zmierzą się z wymagającym rywalem i to na ich terenie. Moim zdaniem to właśnie gospodarze powinni zgarnąć tutaj łatwe trzy punkty.

1.92

ODRA OPOLE WYGRA

betfan

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym starciu stawiają wyżej szanse gospodarzy, czyli Odry Opole. Kurs na ich wygraną wynosi obecnie 1.96. Z kolei goście, w roli underdoga, mają obecnie przelicznik na zwycięstwo w okolicy 3.85. W przypadku remisu mnożnik wynosi 3.55.

Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Odrą Opole a Zagłębiem Sosnowiec, w ramach 6. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 28 sierpnia 18:00 na stadionie miejski Odry w Opolu. Mecz będzie nie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!