Odra Opole – Resovia: Typy, kursy, zapowiedź 30.07 | I Liga

Jan Paździerski

30 lipca 2023

odra opole
W niedzielę kolejne mecze polskiej I Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczy Odra Opole podejmie na własnym boisku ekipę z Rzeszowa. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu pokonali Stal Rzeszów 2:5, i będą chcieli zdobyć dzisiaj kolejne 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Odra Opole – Resovia Rzeszów.

Odra Opole – Resovia: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 15:00 na stadionie w Opolu, odbędzie się mecz między drużyną Resovii Rzeszów a miejscową Odrą. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Rzeszowa przegrała 2:0 z Zniczem Pruszków, lecz teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania od zwycięstwa 5:2 ze Stalą Rzeszów, i będą chcieli podtrzymać zwycięską passę przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.74

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Odra Opole - Resovia: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak wygrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu stawiani są w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 2.13. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 3.35. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.55

Odra Opole - Resovia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Odrą Opole a Resovią Rzeszów, w ramach 2 kolejki polskiej I Ligi, odbędzie się 30 lipca o 15:00 na Stadionie Miejskim Odra w Opolu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy