Odra Opole – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź

Adrian Krawczyk

15 września 2023

Lechia
W sobotę w Fortuna 1 Lidze dojdzie do starcia pomiędzy liderem 1 Ligi, czyli Odrą Opole, a Lechią Gdańsk. Jak do tej pory Odra Opole świetnie się prezentuje i choć w zeszłym sezonie wydawało się, że mogą nawet spaść, tak w tym roku w 7 meczach wywalczyli aż 16 punktów. Lechia natomiast prezentuje się poniżej swoich umiejętności i na ten moment zajmuje 8 pozycję z dorobkiem 10-punktowym. Czy Odra znów sprawi niespodziankę i pokona Lechię Gdańsk na własnym obiekcie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Odra Opole – Lechia Gdańsk.

Odra Opole – Lechia Gdańsk typy bukmacherskie

Odra jak do tej pory w Fortuna 1 Liga straciła punkty tylko w 3 kolejce z GKS-em Tychy, choć tam mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej oraz z Zagłębiem Sosnowiec. Tak to pozostałe spotkania wygrali, między innymi z Wisłą Kraków czy Arką Gdynia. Lechia natomiast jak do tej pory zawodzi - porażka 5:2 z Zagłębiem Sosnowiec, czy przegrana 2:0 z Resovią Rzeszów obrazuje, że o powrót do Ekstraklasy w tym sezonie będzie niewątpliwie ciężko. W tym meczu jednak spodziewam się otwartego spotkania i postawienia się drużyny Lechii dlatego też typuję BTTS w meczu, który w Betfan został opatrzony kursem 1.80.

1.80

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Odra Opole - Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Odra Opole - Lechia Gdańsk wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Odra Opole (kurs 2.05). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Lechia Gdańsk, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.50. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Odra Opole - Lechia Gdańsk to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.89, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, albowiem 1.88.

Odra Opole - Lechia Gdańsk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Odrą Opole, a Lechią Gdańsk w ramach 8 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 16 września o 20:00 na Stadionie Miejskim Odry w Opolu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy