Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – GKS Tychy. Typy, kursy, zapowiedź 06.08 | 1. liga
W ostatnim niedzielnym meczu 1. ligi, Odra Opole zagra z GKSem Tychy. Obie drużyny mają na razie komplet punktów na swoim koncie. Siłą rzeczy, któraś z nich zepsuje swoją zwycięską passę. Kto wyjdzie obronną ręką z tego pojedynku? Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Odra Opole – GKS Tychy.

Odra Opole – GKS Tychy: typy bukmacherskie

Odra Opole w ramach 3. kolejki 1. ligi zmierzy się z GKSem Tychy. Będzie to bardzo interesujący mecz, ponieważ oba kluby pokazują dobrą formę na start sezonu. Wygrały w dwóch pierwszych kolejkach. Odra Opole pokonała Stal Rzeszów i Resovię Rzeszów, za to GKS Tychy ograły Polonię Warszawa i wymienioną już Stal Rzeszów. Zwycięzca tej rywalizacji obejmie prowadzenie w 1. lidze, chyba że Motor Lublin nastrzela mnóstwo bramek GKSowi Katowice i oczywiście wygra mecz.
Spotkanie Odry Opole z GKSem Tychy będzie starcie o potencjalną pozycję lidera na zapleczu Ekstraklasy. W poprzednim sezonie drużyny podzieliły się zwycięstwami, wygrywając domowe mecze. Odra Opole triumfowała u siebie aż 3:0. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy i BTS.

4.30

WYGRANA ODRY OPOLE

I OBIE STRZELĄ

betfan

Odra Opole - GKS Tychy: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Odry Opole w tym meczu. Wynosi on 2.12. W przypadku zwycięstwa GKSu Tychy, bukmacher pomnoży stawkę o 3.40. Kurs na remis wynosi za to 3.55.

Odra Opole - GKS Tychy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Odry Opole z GKSem Tychy, odbędzie się 6 sierpnia o 18:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie poprowadzi transmisji z tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!