Puszcza – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź 06.05 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

05 maja 2023

Puszcza - Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź 06.05 | I Liga

Pierwszym meczem w sobotnie popołudnie na zapleczu Ekstraklasy będzie spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Odra Opole. Gospodarze bardzo nieudanie rozpoczęli rundę wiosenną od dwóch porażek, ale później było już tylko lepiej i skutecznie dotrzymywali kroku najlepszym zespołom w lidze w punktowaniu. Dziś są o krok od zapewnienia sobie obecności w play-off baraży o Ekstraklasę. Czy Odra postawi trudne warunki w Niepołomicach?  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Puszcza Niepołomice – Odra Opole!  

Puszcza – Odra Opole – Zapowiedź

Zarówno gospodarze jak i goście mogą raczej entuzjastycznie podchodzić do pracy jaką wykonali wiosną. Odra seria wygranych na wiosnę pozwoliła wydostać się ze strefy spadkowej, natomiast Puszcza wciąż jest na miejscu dającym im przepustkę do walki o Ekstraklasę.

Puszcza jest mocna u siebie co widać po statystykach. Tylko jeden mecz przegrany u siebie wiosną oraz tylko jeden mecz przegrany z Odrą w Niepołomicach. Odra będzie mieć ciężko.

Odra na wiosnę przegrała w delegacji tylko dwa razy, a 4 razy wygrywała. Natomiast Puszcza w cały sezonie pozwoliła sobie przegrać na własnym stadionie tylko raz.

 

Puszcza - Odra Opole - Typy bukmacherskie, kursy

2.10

PUSZCZA WYGRA

betfan

Odra wiosną pokazuje, że stać ją na coś więcej niż przegrywanie meczów w kiepskim stylu. Zasługują na pochwałę, ale w Niepołomicach faworytem będą gospodarze. Taka okazja na Ekstraklasę może szybko się nie powtórzyć, dlatego stawiam na nich.

Puszcza - Odra Opole - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Puszcza Niepołomice kontra Odra Opole w ramach 30. kolejki 1 ligi odbędzie się 6. maja na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy