Odra Opole – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zakłady 20.06

Adrian Krawczyk

20 kwietnia 2024

Odra Opole

W sobotnim meczu 28. kolejki Fortuna 1 Liga Odra Opole podejmie na własnym obiekcie Chrobry Głogów. Drużyna z Głogowa wygrzebała się ze strefy spadkowej i w ostatnim czasie gra znacznie lepiej, dzięki temu plasuje się już na 13. miejscu w tabeli. Odra natomiast będzie jeszcze walczyć o baraże do Ekstraklasy, jednak musieliby wygrywać więcej spotkań. Czy w tym meczu im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Odra Opole – Chrobry Głogów.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Odra Opole – Chrobry Głogów?
  2. Zapowiedź meczu Odra Opole – Chrobry Głogów
  3. Jakie są kursy na mecz Odra Opole – Chrobry Głogów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Odra Opole – Chrobry Głogów?

Odra Opole – Chrobry Głogów typy bukmacherskie

1.82

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Odra Opole gra mocno falami. Mieli dobry początek sezonu, natomiast potem grali nieco słabiej. Teraz również mają kłopoty z wygrywaniem, albowiem na ostatnie 6 spotkań wygrali tylko jedno – z GKS-em Katowice, 2 razy przegrali i 3 razy notowali remis. Chrobry natomiast po słabym starcie sezonu odbił się i gra znacznie lepiej, dzięki czemu wyszedł ze strefy spadkowej. Niewątpliwie Odra powinna wygrać to spotkanie, albowiem jest ekipą lepszą i zagra u siebie. Ja jednak spodziewam się wyrównanego starcia, dlatego typuję, że obie drużyny strzelą gola.

 

Odra Opole - Chrobry Głogów kursy bukmacherskie

  • Wygrana Odra Opole – 2.04
  • Remis – 3.35
  • Wygrana Chrobry Głogów – 3.45
  • Powyżej 2.5 goli – 1.96
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.82

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Odra Opole - Chrobry Głogów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Odry Opole (kurs 2.04). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Odra Opole - Chrobry Głogów to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.96, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.76.

Odra Opole - Chrobry Głogów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Odrą Opole, a Chrobrym Głogów w ramach 28. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 20. kwietnia o 20:00 na Stadionie Miejskim Odry w Opolu. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy