Nottingham – Brighton: Typy, kursy, zapowiedź 26.04 Premier League

Wojciech Sikora

26 kwietnia 2023

nottingham-forest-leicester-premier-league
Końcówka sezonu to spora intensywność meczowa dla wielu lig. Tak też Premier League w tym tygodniu rozgrywa 33. kolejkę. Nottingham, w jednym z czterech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie z Brighton. Gospodarze mają przed sobą ciężką końcówkę, która zadecyduje o ich miejscu na przyszły sezon. Przed nimi bardzo ciężkie zadanie, bowiem grają z jednym z większych zaskoczeń tego sezonu. Kto zgarnie dziś komplet? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Nottingham – Brighton.

Nottingham – Brighton: zapowiedź meczu

Brighton spore oczekiwania wiązał z Pucharem FA, z którego niestety odpadli w ubiegł weekend. Mimo, że grali bardzo dobre zawody, przeciwko Manchesterowi United, to po serii rzutów karnych musieli uznać wyższość rywali. Teraz pozostaje im walka do końca sezonu o top 5, gdzie przy ilości zaległych starć, mogą się jeszcze znaleźć. Dziś jednak potrzebują kompletu punktów, ale grają przeciwko Nottingham. Gospodarze w tym starciu nie są faworytem, a ich ostatnia forma jest bardzo wątpliwa, bowiem ostatnie zwycięstwo zanotowali na początku lutego.

Nottingham - Brighton: typy

Brighton przyjeżdża tutaj po komplet punktów i z pewnością będą stroną przeważającą. Liga to dla nich ostatnia szansa na puchary europejskie, ale czeka ich też bardzo napięty grafik z racji odrabiania zaległych kolejek. Moim zdaniem Nottingham nie będzie w stanie powstrzymać przyjezdnych i to mewy zgarną komplet.

1.54

BRIGHTON WYGRA

betfan

Nottingham - Brighton: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy Nottingham a Brighton, w ramach 33. kolejki Premier League, odbędzie się 26 kwietnia o 20:30 na City Ground w Nottingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy