Pobierz aplikację betfan na telefon
Nottingham – Arsenal: Typy, kursy, zapowiedź 20.05 Premier League
Przedostatnia kolejka Premier League zapewnia się wybitnie interesująco i myślę, że rozwieje wiele wątpliwości. Nottingham w jednym z sześciu meczów tego dnia, w ramach 37 kolejki, zmierzy się na swoim terenie z Arsenalem. Kanonierzy zaprzepaścili kompletnie szanse na mistrzostwo, poprzez wyniki w ostatnich kolejkach. To starcie nie zmieni już praktycznie nic w kontekście mistrzostwa. Czy gospodarze wykorzystają ich słabszą formę? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Nottingham – Arsenal.

Nottingham – Arsenal: zapowiedź meczu

Arsenal cały sezon spisywał się świetnie, mając już kilkupunktową przewagę nad resztą stawki. Ostatnie kolejki i wyniki zaprzepaściły praktycznie ich realne szanse na mistrzostwo. Ten sezon niemal na pewno zakończy się triumfem Manchesteru City, dlatego wygrana gości już nic nie zmieni. Toteż pojawia się szansa dla gospodarzy, którzy potrzebują jeszcze kilka punktów do potwierdzenia utrzymania w tym sezonie. Pytanie tylko czy będzie ich stać na tak sporą niespodziankę już w tej kolejce.

Nottingham - Arsenal: typy, kursy

Mimo braku większych szans na mistrzostwo, to wydaję mi się że Arsenal nie odpuści tego starcia. Na pewno będą chcieli udowodnić swoją siłę, którą pokazali już na swoim boisku przeciwko Nottingham. Wtedy wygrali z nimi 5:0, dziś typuję znacznie skromniej i stawiam wygraną Kanonierów.

1.61

ARSENAL WYGRA

betfan

Nottingham - Arsenal: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy Nottingham a Arsenalem, w ramach 37. kolejki Premier League, odbędzie się 20 maja o 18:30 na City Ground w Nottingham. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!