Niemcy – Japonia: Typy, kurs, zapowiedź | 09.09 Mecz towarzyski

Wojciech Sikora

08 września 2023

Niemcy - Japonia: Typy, kurs, zapowiedź | 09.09 Mecz towarzyski
Podczas gdy większość reprezentacji gra właśnie eliminacje do Mistrzostw Świata, bądź Mistrzostw Europy, kilka drużyn rozgrywa spotkania towarzyskie. Niemcy są jedną z tych ekipa i dziś będą gościć na swojej ziemi kadrę Japonii. Po ostatnich słabych wynikach naszych sąsiadów, ciężko stwierdzić co dziś zagrają. Pytanie czy mimo wszystko będą lepsi od rywali?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Niemcy – Japonia.

Niemcy – Japonia: typy bukmacherskie

Niemcy szybko zakończyli fazę grupową MŚ i była po nich widać, że aktualnie brakuje im sporo, by móc walczyć o najwyższe cele. Od tamtego czasu rozegrali szereg sparingów, z czego wygrali tylko jeden, a aż trzy przegrali. Mimo wszystko nadal posiadają jakościowych graczy i na pewno będą w tym meczu groźni. Zmierzą się jednak z Japonią, która pokonała ich na wspomnianych MŚ. Reprezentacja z Azji cechuje się świetnym zgraniem i wolą walki, co może dziś przełożyć się na pozytywny wynik.
W tym meczu nie tylko gospodarze będą mieli swoje okazje na zdobycie bramki. Japonia w ostatnich dwóch sparingach strzeliła aż 10 goli. Choć grali ze znacznie słabszymi rywalami, to uważam, że dziś także znajdą drogę do bramki. Typuję, że obie strzelą.

1.75

OBIE STRZELĄ

betfan

Niemcy - Japonia: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy i eksperci są zgodni co do typowania tego pojedynku i znacznie wyżej stawiają szansę Niemiec, na który kurs to aktualnie 1.60. Jasne więc jest, ze Japonia na swoje zwycięstwo mnożnik ma większy i wynosi on obecnie 5.20. W przypadku remisu przelicznik to 4.30.

Niemcy - Japonia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy reprezentacjami Niemiec a  Japonii, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 9 września o 20:45 na Wolkswagen-Arena. Spotkanie będzie transmitowane przez polską stację telewizyjną Polsat Sport News.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy