Niemcy – Francja: Typy, kurs, zapowiedź | 12.09 Mecz towarzyski

Wojciech Sikora

11 września 2023

Niemcy

Część reprezentacji rozgrywa na obecnym zgrupowaniu eliminacje do Mistrzostw Europy, czy też Świata. Inne z kolei rozgrywają mecze towarzyskie. Niemcy w jednym ze sparingów, zmierzą się dziś na swoim boisku przeciwko Francji. Zapowiada się więc znakomity mecz, który powinien przynieść nam wiele jakości, z obu stron. Jak pokażą się obie kadry? Czy gospodarze podniosą się po ostatniej porażce?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Niemcy – Francja.

Niemcy – Francja: typy bukmacherskie

W poprzednim meczu towarzyskim Niemcy nie rozegrali zbyt dobrze i ponownie musieli uznać wyższość Japonii. Od początku pozwalali rywalom na zbyt wiele i już w 11 minucie zespół z Azji prowadził, a ostatecznie wygrali cały mecz 4:1. Był to piąty mecz naszych sąsiadów bez zwycięstwa. Dziś czeka ich bardzo wymagający mecz z Francją, która także kilka dni temu rozegrała sparing. W nim zmierzyli się z Irlandią i i zanotowali piąte zwycięstwo z rzędu, wygrywając 2:0.

 

Nietrudno po ostatnich wynikach Niemców, szukać tutaj typu w stronę Francji. Niemniej jednak jest to mecz na najwyższym poziomie i obie drużyny będą chciały wypaść jak najlepiej. Obie drużyny powinni być w stałej ofensywie, dlatego typuje powyżej 7.5 rzutów rożnych.

1.52

POWYŻEJ 7.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Niemcy - Francja: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy i eksperci są zgodni co do typowania tego pojedynku i znacznie wyżej stawiają szansę Francji, na który kurs to aktualnie 2.25.  Jasne więc jest, ze Niemcy na swoje zwycięstwo mają nieco większy mnożnik i wynosi on obecnie 3.00. W przypadku remisu przelicznik to 3.65.

Niemcy - Francja: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Niemiec i Francji, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 12 września o 21:00 na Singal Iduna Park w Dortmundzie. Spotkanie będzie transmitowane przez polską stację telewizyjną Polsat Sport Premium 2.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy