Nice – Lorient: typy, kursy, zapowiedź 19.03 | Ligue 1

Wojciech Sikora

19 marca 2023

Ligue 1 Nice Dante
Ostatni dzień zmagań w 28. kolejce Ligue 1 i przed nami jeszcze sporo emocji. Nice w jednym z aż siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się Lorient. Po awansie do kolejnej rundy Ligi Konferencji Europy, gospodarze mogą z powrotem na moment skupić się na rozgrywkach ligowych. Wciąż mają szansę na top 5, tak samo jaki ich rywale z tego meczu. Kto po 90 minutach będzie bliżej celu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Nice – Lorient. 

Nice – Lorient: Zapowiedź meczu

Nice udowodniło meczem na swoim boisku z Tiraspolem, że walczą w tym sezonie o wygranie Ligi Konferencji. W kolejnym etapie czeka na nich Basel, choć nim to nadejdzie mają jeszcze trzy kolejki ligowe przed sobą. Bardzo pewnie też licza na punkty, bowiem wciąż są blisko top 5, ale nadal nie mogą się tam wbić. Tak samo jak Lorient, które nie gra już w żadnych pucharach i od dłuższego starają się złapać regularność, by się tam dostać. Jeśli jednak trener Nice nie wprowadzi wielu zmian, to będzie im bardzo trudno.

Nice - Lorient: - Typ na mecz

1.60

LORIENT STRZELI

betfan

Po bardzo wymagających poprzednich tygodniach Nice jest z upragnionym awansem, ale i wciąż w walce o ligowe cele. Myślę, że to tego meczu podejdą z pewną rezerwą ze względu na obciążenie fizycznie, jakim ostatni czas byli obarczeni. Lorient jest jednak bardzo skuteczną drużyną i na podmęczonych rywali powinni znaleźć sposób na gola. Stawiam, że goście strzelą.

Nice - Lorient: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Nice a Lorient, w ramach 28. kolejki Ligue 1, odbędzie się 19 marca o 15:00 na Allianz Riviera w Nicei. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy