Pobierz aplikację betfan na telefon
NFL: zapowiedź i typy 13. kolejki 05.12

Przed nami już trzynasta kolejka NFL. Powoli zbliżamy się do końca sezonu regularnego. Przyjrzyjmy się trzem najciekawszym spotkaniom w tej kolejce.

>> Pobierz aplikację Sport BETFAN na swój telefon i posiadaj wszystkie najważniejsze sportowe informacje typerskie w zasięgu ręki <<

NFL: WSZYSTKIE MECZE 13. KOLEJKI

TERMINARZ 13. KOLEJKI NFL:

Piątek 3 listopada:
02:20 New Orleans Saints- Dallas Cowboys 17:27

Niedziela 5 grudnia:

19:00 Atlanta Falcons- Tampa Bay Buccaneers
19:00 Chicago Bears- Arizona Cardinals
19:00 Cincinnati Bengals- Los Angeles Chargers
19:00 Detroit Lions- Minnesota Vikings
19:00 Houston Texans- Indianapolis Colts
19:00 Miami Dolphins- New York Giants
19:00 New York Jets- Philadelphia Eagles
22:05 Las Vegas Raiders- Washington Football Team
22:05 Los Angeles Rams- Jacksonville Jaguars
22:25 Pittsburgh Steelers- Baltimore Ravens
22:25 Seattle Seahawks- San Francisco 49ers
Poniedziałek 6 grudnia:
02:20 Kansas City Chiefs- Denver Broncos
Wtorek 7 grudnia:
02:15 Buffalo Bills- New England Patriots—> zapowiedź i typ w typach dnia na wtorek na naszej stronie

NFL: Cincinnati Bengals- Los Angeles Chargers (05.12, 22:05)

Cincinnati Bengals w końcu grają o najwyższe miejsca i udział w play-offs po ostatnich nieudanych latach. Joe Burrow na rozegraniu ma naprawdę dużo opcji jeśli chodzi o adresatów swoich podań i skrzętnie to wykorzystuje. Oczywiście nie można zapomnieć o bardzo dobrej linii obrony, z której Bengals słyną od kilku sezonów. Los Angeles Chargers z Justinem Herbertem to jednak bardzo zgrana drużyna i moim zdaniem to widowisko będzie niezwykle wyrównane. Jeśli Chargers pokonają Bengals zrównają się z nimi bilansem i wyprzedzą w Konferencji Amerykańskiej. Bengals jeśli wygrają dołączą do ścisłej czołówki tej połowy NFL.

Proponowany typ: Los Angeles Chargers handicap (+3,5), kurs 1.70 z oferty BETFAN

NFL: Atlanta Falcons- Tampa Bay Buccaneers (05.12, 22:05)

Pojedynek zawsze największego Toma Brady'ego z wygasającą już gwiazdą Matta Ryan'a. Buccaneers brakuje tylko jednego zwycięstwa, aby zrównać się ich ilością z Arizoną Cardinals i Green Bay Packers, którzy są na czele Konferencji Krajowej. Atlanta Falcons ma bilans 5-6, ale do samego końca będzie walczyć o udział w play-offs. Tampa Bay jest drużyną, która w znajduje się po prostu level wyżej niż Falcons i pewnie wygrają to spotkanie, jednak biorąc pod uwagę motywację zawodników Atlanty na koniec sezonu oraz aspekt gry przy własnej publiczności, uważam że linie handicapu są przesadzone i można to wykorzystać.

Proponowany typ: Atlanta Falcons handicap (+13.5), kurs 1.65 z oferty BETFAN

NFL: Las Vegas Raiders- Washington Football Team (05.12, 22:05)

Ciężko było wybrać mecz o 22. O wiele ciekawiej zapowiada się spotkanie Chiefs- Broncos, jednak będzie one dopiero o godz. 02:15 w nocy, a więc więc lepiej postawić coś co można obejrzeć. Derek Carr zalicza renesans i niespodziewanie przewodzi w klasyfikacji największej ilości zdobytych jardów w tym sezonie. Prowadzeni przez niego Raiders mają bilans 6-5 i są na dziewiątej pozycji AFC. Zawodnicy z Las Vegas do końca będą walczyli o możliwość startu w fazie play-offs. Jeśli chodzi o Washington to jest to małe rozczarowanie. Nikt nie stawiał ich na pierwszych miejscach, jednak bilans 5-6 przed 13. kolejką nie jest tym czego pewnie sami się spodziewali.

Proponowany typ: Wygrana Las Vegas Raiders (z dogrywką), kurs 1.83 z oferty BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!