Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: GS Warriors – Boston Celtics 05.06. GAME 2 Typy, zapowiedź

W nocy z niedzieli na poniedziałek w NBA obędzie się GAME 2 Finałów pomiędzy Golden State Warriors, a Boston Celtics. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was krótką zapowiedź i typy na ten mecz NBA Finals.

NBA: Golden State Warriors – Boston Celtics (05.06, 02:30) – zapowiedź meczu

W pierwszym meczu wydawało się, że Golden State Warriors mają pełną kontrolę nad meczem i kolejny raz wygrają pierwszy mecz serii rozgrywany u siebie. Wszystko się zmieniło w czwartej kwarcie, którą Celtics wygrali aż 40:16. Bohaterem tego meczu okazał się Al Horford, który zdobył łącznie 26 punktów na 75% skuteczności. Trafił aż 6 rzutów za trzy punkty. Horford rzucił te punkty będąc krytym przed Draymonda Greena, więc tym bardziej warto docenić to osiągnięcie. Po drużynie z Bostonu widać wkład trenera Ime Udoki, który fachu uczył się u boku wielkiego Grega Popovicha. Udoka świetnie ustawił zespół w defensywie i jest to firmowy znak tej drużyny. Jayson Tatum wyrósł na prawdziwego lidera, który potrafi poprowadzić zespół do zwycięstwa nawet jeśli nie trafia do kosza.

 

NBA: Golden State Warriors - Boston Celtics (05.06, 02:30) - typ na mecz

Golden State Warriors wiedzą, że muszą wygrać drugi mecz finałów. Jeśli do Bostonu pojadą ze stratą dwóch meczów będzie im się palić grunt pod nogami. Jeśli Boston dałby radę wygrać drugi mecz w San Francisco miałby otwartą drogę do mistrzostwo. Steve Kerr musi "pokonać" w taktycznej grze Udokę i pokazać, że zdobyte mistrzostwa z tą drużyną nie były przypadkiem.

1.55
WYGRANA GSW
betfan

NBA: Golden State Warriors - Boston Celtics (05.06, 02:30) - transmisja TV, online, gdzie obejrzeć?

Nocne spotkanie z niedzieli na poniedziałek NBA playoffs pomiędzy Golden State Warriors, a Boston Celtics, które odbędzie się o godzinie 02:00 czasu polskiego będzie można obejrzeć na Canal+ Sport z polskim komentarzem. Abonamenci Canal+ będą mogli obejrzeć to spotkanie również na aplikacji internetowej i mobilnej Canal+ online.

Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!