Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA typy na noc, kursy (21.03-22.03) Pelicans, Rockets, Jazz, Knicks
Oto typy NBA na najbliższą noc. jak to zazwyczaj bywa w trakcie tygodnia, czekają nas spotkania, które odbędą się w nocy czasu polskiego. Koniec sezonu coraz bliżej. Przed nami kolejny dzień z typami na najbliższe spotkania, które zapowiadają prawdziwe emocje. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. NBA typy na noc, kursy (21.03-22.03) Pelicans, Rockets, Jazz, Knicks

TYPY NBA: 21/22 marca

Orlando Magic – New Orleans Pelicans (22.03, godz. 00:00)

1.70

PELICANS

betfan

  Dwa dni temu Orlando Magic pewnie pokonali Charlotte Hornets, a New Orleans Pelicans rozprawili się z Brooklyn Nets na wyjeździe. Dla zespołu z Florydy było to czwarte zwycięstwo z rzędu, a dla „Pels” trzecia wygrana z rzędu. Oba te kluby zajmują piąte miejsca w swoich konferencjach, z tą różnicą, że Magic mają jedną wygraną mniej i dwie porażki więcej od Pelicans. Ostatni raz te drużyny zagrały ze sobą 2 razy w październiku i wygrywała ta, która grała na wyjeździe, czyli w starciach bezpośrednich jest 1-1. Magic przegrywają w ostatnich miesiącach średnio 1/5 meczów rozgrywanych na swoim parkiecie, a Pelicans to jedna z najlepszych drużyn grających na wyjazdach.

Houston Rockets - Chicago Bulls (22.03, godz. 01:00)

1.58

ROCKETS

betfan

  Houston Rockets wygrali już 6 meczów z rzędu, dzięki czemu znowu są w grze o awans do fazy Play-In. Do Golden State Warriors tracą już tylko trzy zwycięstwa przy takiej samej ilości spotkań i 4 wygrane do Lakers przy jednym meczu więcej do rozegrania. Najbliższej nocy zagrają u siebie z zespołem na podobnym poziomie, bo Chicago Bulls, którzy grają w Konferencji Wschodniej mają jedną wygraną więcej przy rozegranym jednym meczu więcej. Houston są czwartą drużyną na zachodzie pod względem wyników na swoim parkiecie. Stawiamy na rozpędzoną, młodą ekipę gospodarzy.  

Dallas Mavericks - Utah Jazz (22.03, godz. 01:30)

1.50

MAVERICKS -10.5

betfan

  Dallas Mavericks złapali wysoką formę na koniec sezonu zasadniczego, w ostatnich siedmiu spotkaniach wygrali aż sześciokrotnie. Utah Jazz natomiast jest już pogodzona z kolejnym sezonem przejściowym. Szanse na postseason są już dla nich tylko matematyczne i na ten moment bardziej opłaca im się przegrywać, aby w loterii draftu mieć większe szanse na wyższy wybór. W siedemnastu ostatnich meczach wygrali zaledwie trzykrotnie. Na wyjeździe ostatni raz zwyciężyli 28 stycznia. Ostatni raz będąc w Dallas przegrali aż pięćdziesięcioma punktami.

Denver Nuggets - New York Knicks (22.03, godz. 02:00)

1.73

KNICKS +10.5

betfan

  Denver Nuggets dogonili już Oklahome City Thunder pod względem wygranych, ale mają jedną porażkę więcej. Obecni mistrzowie łapią wysoką formę tuż przed rozpoczęciem playoffs, czyli w najlepszym dla nich momencie. Najbliższej nocy "ugoszczą" New York Knicks, którzy zmierzają do bezpośredniego awansu do playoffs z konferencji wschodniej. Ogólnie to zmierzą się ze sobą najlepsza na zachodzie drużyna grająca na swoim parkiecie z czołową drużyną wschodu w meczach wyjazdowych. Knicks mają serie czterech zwycięstw z rzędu, a Nuggets wygrali 12/15 ostatnich meczów. Jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie zbliżającej się nocy i już nie możemy się doczekać emocji z nim związanych.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!