Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA typy, kursy (10.03) Bucks, Pelicans, Heat, Rockets
Oto typy NBA na najbliższy wieczór i noc. W USA niedzielne spotkania odbywają się wcześniej, dzięki czemu kibice w Europie mogą obejrzeć mecze NBA nie zarywając nocki. Do końca sezonu zostało około 20 meczów. Przed nami kolejny dzień z typami na najbliższe spotkania, które zapowiadają prawdziwe emocje. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. NBA typy, kursy (10.03) Bucks, Pelicans, Heat, Rockets

TYPY NBA: 10 marca

Los Angeles Clippers – Milwaukee Bucks (10.03, godz. 20:00)

1.95

LA CLIPPERS (Z DOGRYWKĄ)

betfan

  W pierwszym niedzielnym spotkaniu zobaczymy starcie dwóch drużyn z innych konferencji, ale z taką samą ilością zwycięstw. Clippers wygrali cztery z ostatnich pięciu meczów i na ten moment zajmują czwarte miejsce na zachodzie. Bucks natomiast spuścili z tonu względem początku sezonu. Przegrali ostatnie dwa mecze i zostali już wyprzedzeni przez Cleveland Cavaliers na wschodzie. Pierwszy raz zagrali ze sobą w tym sezonie pięć dni temu w Milwaukee i to jest właśnie ten jedyny przegrany mecz Clippers spośród pięciu ostatnnich.

Atlanta Hawks - New Orleans Pelicans (10.03, godz. 23:00)

1.60

HAWKS HC (+8.5)

betfan

Atlanta Hawks nie zaliczyła żadnego progresu względem poprzedniego sezonu. Hawks znowu walczą o fazę play-in i to czy w nich zagrają okaże się w ostatnich dniach sezonu regularnego. Z drugiej strony mamy zespół z Nowego Orleanu, w którym w końcu największa gwiazda Zion Williamson nie martwi się kontuzjami i regularnie pojawia się na parkiecie. Przy analizie tego spotkania warto zwrócić uwagę na trzy zwycięstwa z rzędu u siebie Hawks, a także osiem na dziesięć wygranych w ostatnich meczach wyjazdowych Pelicans. Wszystko wskazuje na to, że mecz ten będzie ciekawszy niż to może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Miami Heat - Washington Wizards (10.03, godz. 23:00)

1.73

HEAT HC (-8.5)

betfan

  Będzie to spotkanie dwóch drużyn z dywizji południowowschodniej. Miami Heat mają niemal pewne miejsce w fazie play-in, ale spokojnie mogą powalczyć o fazę play-offs, a nawet czwarte miejsce w konferencji. Wygrana w najbliższym spotkaniu jest niemal obowiązkiem. Washington Wizards to razem z Detroit Pistons najgorsza drużyna w lidze. Wizards wygrali tylko jeden z ostatnich piętnastu meczów (ostatni, z Charlotte Hornets). Miami Heat mają dobrą serię wygranych u siebie (4 na ostatnich pięć spotkań) i jeżeli nie wygrają to będzie to spora niespodzianka.

Sacramento Kings - Houston Rockets (10.03, godz. 23:00)

1.66

ROCKETS HC (+8.5)

betfan

  Houston Rockets dwa dni temu zagrali bardzo dobre spotkanie, ale trzeba pamiętać, że grali z Portland Trail Blazers, czyli jedną z gorszych ekip tego sezonu. Przy kilku dobrych wynikach z rzędu Rockets mogą znowu myśleć o fazie play-in, ale na ten moment powinni po prostu przechodzić z meczu na mecz. W innej sytuacji są Sacramento Kings. Zajmują oni siódme miejsce w konferencji zachodniej, z wygranym meczem straty do Phoenix Suns i fazy play-in. To gospodarze są wyraźnymi faworytami tego meczu. Rockets jednak niejednokrotnie pokazali w tym sezonie, że potrafią walczyć jak równy z równym z każdym.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!