Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA playoffs: Milwaukee wygrywa z Nets, kolejne mecze przed nami

NBA playoffs przynosi nam kolejne emocje. Milwaukee Bucks i Utah Jazz wygrywają swoje mecze. Przed nami starcia Atlanta Hawks- Philadelphia 76ers oraz Denver Nuggets- Phoenix Suns.

NBA playoffs: Wygrana Bucks i Jazz

Milwaukee Bucks wygrywają GAME 3 z Brooklyn Nets i łapią kontakt w serii. Wynik to 2:1 dla Nets. Można powiedzieć, że był t mecz w wykonaniu tzw. „Two man army”. Giannis Antetokoumpo i Kris Middleton rzucili łącznie 68 na 86 punktów w swojej drużynie. Milwaukee ostatecznie wygrało 86:83. Dobra wiadomość dla Brooklyn Nets jest taka, że na następny mecz powinien być gotowy James Harden.

Swój mecz wygrali także Utah Jazz. Jazzmani po dwóch meczach u siebie wysunęli się na prowadzenie 2:0. Do tego zwycięstwa przyczynili się kolejny raz Donovan Mitchell (37 punktów), Rudy Gobert (19 punktów, 20 sbiórek) oraz wchodzący z ławki Jordan Clarkson (24 punkty). Gra przenosi się teraz do Kalifornii, gdzie Utah będzie celowało chociaż w jedno zwycięstwo w dwóch meczach.

NBA playoffs: Atlanta Hawks- Philadelphia 76ers 12.06 (1:30) [1:1]

Po zwycięstwie Atlanty w pierwszym meczu, Philadelphia poradziła sobie 16. punktami w drugim meczu. Koszykarze z Atlanty chcąc utrzymać zdobytą przewagę parkietu będą musieli wygrać oba spotkania u siebie o co będzie niezwykle trudno. Nie licząc fatalnie rozegranych pierwszych trzech kwart w pierwszym meczu Philadelphia gra na nieco wyższym poziomie i ostatecznie powinna moim zdaniem awansować do finałów konferencji wschodniej. Przypilnować temu powinien Joel Embiid. Kameruńczyk w drugim meczu zdobył 40 punktów.

NBA playoffs: Denver Nuggets- Phoenix Suns 12.06 (4:00) [0:2]

MVP ligi dał radę wygrać serię przeciwko Portland Trail Blazers, lecz Phoenix Suns, które wyeliminowało Los Angeles Lakers jest drużyną z wyższej półki. Szczególnie w tej serii widać brak kontuzjowanego Jamala Murraya. Obwodowi Suns Devin Booker i Chris Paul pod nieobecność Kanadyjczyka mają dużo luzu na obwodzie. Szczerze mówiąc to myślę, że Nuggets wygrają maksymalnie jeden mecz w tej serii. Chciałbym, aby w konferencji zachodniej w finale spotkały się Phoenix Suns i Utah Jazz i obiektywnie mówiąc, uważam że istnieją naprawdę duże szanse na takie zestawienie.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!