Pobierz aplikację betfan na telefon
NBA: Boston Celtics – Miami Heat 27.05 Typy, zapowiedź
W nocy z piątku na sobotę NBA zaserwuje nam jeden mecz Finałów Konferencji Wschodniej. Będzie to starcie Boston Celtics z Miami Heat. Będzie to szósty mecz serii. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was krótką zapowiedź i typy na ten mecz NBA playoffs.

NBA: Boston Celtics – Miami Heat (28.05, 02:30) – zapowiedź

Szósty mecz Finałów Konferencji. Piąty mecz w Miami wygrali Boston Celtis i wszystko teraz mają w swoich rękach grając swoim „Ogródku”. Miami Heat wygrywali już 2:1, ale coach Udoka znalazł chyba rozwiązanie na ten świetny system coacha Spoelstry. Na pewno w tej serii możemy podziwiać fenomenalną obronę z obu stron parkietu. W Finałach NBA na swojego przeciwnika czekają już Golden State Warriors, którzy wygrali swoją serię z Dallas Mavericks. Boston wie, że większe szanse w finałach będą mieli jeśli awansują już po tym meczu. Miami musi wygrać jeśli nie chce zakończyć sezonu już teraz.

NBA: Boston Celtics - Miami Heat (28.05, 02:30) - typy

Dwie ostatnie wygrane Celtics to między innymi zasługa Patricka Robertsa pod koszem, który nie pozwala rozwinąć skrzydeł Bamowi Adebayo. Bukmacherzy mimo wszystko nie doceniają do końca Heat po ostatniej porażce. Linia handicapu na poziomie jest naszym zdaniem zbyt wysoka, tym bardziej że Jimmy Butler i spółka będą grali z nożem na gardle. Proponowany typ: Wygrana Miami Heat z handicapem 

Handicap 8.5

Potencjalna wygrana przy stawce 25 PLN.
betfan
 

NBA: Boston Celtics - Miami Heat (28.05, 02:30) - transmisja tv, online, gdzie obejrzeć?

Nocne spotkanie z piątku na sobotę NBA playoffs pomiędzy Boston Celtics, a Miami Heat, które odbędzie się o godzinie 02:30 czasu polskiego będzie można obejrzeć na Canal+ Sport z polskim komentarzem. Abonamenci Canal+ będą mogli obejrzeć to spotkanie również na aplikacji internetowej i mobilnej Canal+ online. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!