Pobierz aplikację betfan na telefon
MOUZ – FaZe Clan: Typy, kursy, zakłady 14.04 | finał IEM Chengdu 2024
W niedzielę czeka nas kolejny finał dużego turnieju w Esporcie. MOUZ zmierzy się z FaZe Clan w finale turnieju IEM Chengdu 2024. Obie ekipy bardzo dobrze spisały się podczas turnieju w Chinach i dzięki temu mają szansę na końcowy triumf. Dla MOUZ byłoby to duże osiągnięcie, albowiem w ostatnim czasie nie sięgnęli po nic dużego. FaZe natomiast ma szansę wygrać turniej po porażce w ostatnim finale w Danii. Czy taka sztuka im się uda? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na MOUZ – FaZe Clan. 
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz MOUZ – FaZe Clan?
  2. Zapowiedź meczu MOUZ – FaZe Clan
  3. Jakie są kursy na mecz MOUZ – FaZe Clan?
  4. Gdzie obejrzeć mecz MOUZ – FaZe Clan?

MOUZ – FaZe Clan typy bukmacherskie

1.64

WYGRANA FAZE CLAN

betfan
Niewątpliwie to FaZe Clan w ostatnim czasie jest jedną z najlepszych ekip radzącą sobie w CS2. Na Majorze w Danii doszli do finału, gdzie nieznacznie ulegli dość niespodziewanie NaVi. Teraz podczas turnieju w Chinach znów prezentują świetną formę, albowiem podczas tego turnieju przegrali tylko jedno spotkanie na początku rozgrywek z Astralis 0:2. Od tego czasu wygrali wszystkie 4 spotkania rewanżując się w półfinale Astralils, pokonując ich 2:1 we wczorajszym dniu. MOUZ natomiast po nieco słabszym okresie gry w końcu zaczęli spisywać się lepiej i dzięki temu zameldowali się w finale dużego turnieju. Mimo wszystko wydaje mi się, że w tym meczu FaZe będzie chciało zrewanżować się za ostatni przegrany finał w Majorze. Dodatkowo podczas IEM Chengdu w moich oczach prezentują się nieco lepiej od MOUZ, dlatego stawiam na wygraną FaZe Clan po kursie 1.64.

MOUZ – FaZe Clan kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich notowaniach wskazali kursy bukmacherskie na spotkanie Esportowe w CS:GO2 pomiędzy MOUZ, a FaZe Clan. Jasno wynika, że nieznacznym faworytem do wygrania spotkania jest drużyna FaZe Clan (kurs 1.64). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna MOUZ, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.26.

MOUZ – FaZe Clan GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz finału IEM Chengdu 2024 pomiędzy MOUZ, a FaZe Clan rozgrywany dnia 14. kwietnia 2024 roku będzie transmitowany na żywo na Twitch-u. Relację można także obserwować live względem zmieniających się kursów u legalnego bukmachera Betfan.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!