Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – Resovia Rzeszów. Typy, kursy, zapowiedź 25.11 | 1. liga
W ostatnim sobotnim meczu 16. kolejki 1. ligi Motor Lublin zagra z Resovią Rzeszów. Gospodarze z przytupem zaczęli sezon, ale niedawno złapali zadyszkę przez co spadli w tabeli na ósmej lokacie. Goście spróbują zatem opuścić strefę spadkową. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Motor Lublin – Resovia Rzeszów. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Motor Lublin – Resovia Rzeszów?
  2. Zapowiedź meczu Motor Lublin – Resovia Rzeszów
  3. Jakie są kursy na mecz Motor Lublin – Resovia Rzeszów?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Motor Lublin – Resovia Rzeszów?

Motor Lublin – Resovia Rzeszów: typy bukmacherskie

1.75

WYGRANA MOTORU LUBLIN

betfan

Motor Lublin z Goncalo Feio na czele dobrze zaczął sezon, ale beniaminek złapał zadyszkę,  przez co spadł na ósmą lokatę. Przed przerwą reprezentacyjną przegrał niespodziewanie ze Zniczem Pruszków, a wcześniej zremisował 2:2 z Wisłą Płock. Resovia Rzeszów jest jednym z najbardziej bezkompromisowych drużyn w 1. lidze. Zremisowała tylko dwa razy, ale plasuje się w strefie spadkowej. Przed przerwą reprezentacyjną przegrał z Chrobrym Głogów i pokonał Miedź Legnica, ponadto musiał uznać wyższość Jagiellonii w Pucharze Polski. Mecz ze spadkowiczem jest dla Motoru Lublin doskonałą okazją do zwycięstwa. Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy.

Motor Lublin - Resovia Rzeszów: kursy bukmacherskie

Wygrana Motoru Lublin - 1.75 Remis - 3.65 Wygrana Resovii Rzeszów  - 4.45 Powyżej 2.5 goli - 1.82 Obie drużyny strzelą gola - 1.84 Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu są gospodarze (kurs 1.75). Mniejsze szanse ma natomiast Resovia Rzeszów, na którą mnożnik został wyceniony na 4.45. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.65.

Motor Lublin - Resovia Rzeszów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Motoru Lublin z Resovią Rzeszów, odbędzie się 25 listopada o 19:15. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!