Pobierz aplikację betfan na telefon
Motor Lublin – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 06.08
W sobotę w Lublinie dojdzie do ciekawego starcia w ramach 3 kolejki polskiej Fortuna 1 Ligi, w którym zmierzy się Motor Lulbin z GKS-em Katowice. Motor pomimo, że jest beniaminkiem pierwszej ligi to jest rewelacją, albowiem wygrali oni dwa pierwsze mecze. GKS natomiast jeden wygrał oraz jeden przegrał. Kto tym razem okaże się zwycięski w tej rywalizacji? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – GKS Katowice.

Motor Lublin – GKS Katowice typy bukmacherskie

5 lipca na stadionie Motoru Lublin lokalna drużyna w 3 kolejce 1 polskiej Ligi zmierzy się Motor Lublin z GKS-em Katowice. Obie drużyny przed sezonem były skazywane na zajęcie miejsca pod koniec środka tabeli. Motor jednak rewelacyjnie rozpoczął sezon, albowiem wygrał 2 spotkania i to nie byle z kim, bo najpierw ograli Zagłębie Sosnowiec 3:2, a potem Lechię Gdańsk na wyjeździe 1:0. Teraz czas na starcie z GKS-em Katowice, który rozpoczął sezon gorzej, albowiem od przegranej z Miedzią Legnica oraz wygranej z Chrobrym Głogów. Obie drużyny jednak nie mają wielu wybitnych graczy w ofensywie, dlatego spodziewam się, że mecz będzie dość zamknięty, a o jego losach może zadecydować nawet jedna bramka. Typuję poniżej 2.5 gola w meczu Motor Lublin - GKS Katowice po dobrym kursie 1.84 w ofercie Betfan.

1.84

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Motor Lublin - GKS Katowice kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin - GKS Katowice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Katowice (kurs 2.50), choć jest to nieznaczny kandydat do zwycięstwa. Minimalnie mniejsze szanse w notowaniach natomiast ma drużyna Motoru Lublin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na powyżej 2.5 gola możemy znaleźć wysoki kurs 1.90, natomiast na under 2.5 gola nieco mniejszy, bo 1.84.

Motor Lublin - GKS Katowice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Motorem Lublin, a GKS-em Katowice, w ramach 3 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 6 lipca o 15:00 na Arena Lublin w Lublinie. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!