Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpellier – Reims. Typy, kursy, zapowiedź 27.08 | Ligue 1
W jednym z niedzielnych spotkań o godzinie 15:00, 3. kolejki Ligue 1, zmierzą się dwa zespoły, które wygrały już mecz w tym sezonie. Obie w poprzedniej kolejce. Wcześniej Reims zaliczył porażkę, a Montpellier remis. Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Montpellier – Reims.

Montpellier – Reims: typy bukmacherskie

Kolejna kolejka francuskiej Ligue 1 przynosi zmagania między Montpellier HSC a Stade de Reims. To spotkanie obiecuje wiele emocji, gdyż drużyny będą rywalizować o punkty na ligowej tabeli. Mecz przyniesie widzom widowiskową grę i zaciętą rywalizację na boisku. Drużyna gospodarzy, Montpellier HSC, to zespół, który ma swoje miejsce w historii francuskiej piłki nożnej. Zawodnicy Montpellier słyną ze swojego ofensywnego stylu gry oraz umiejętności do kreowania sytuacji strzeleckich. Miejscowy stadion będzie dudnił od okrzyków kibiców, którzy będą wspierać swoją drużynę w dążeniu do zwycięstwa.
Obie drużyny będą walczyć o zdobycie trzech punktów, co sprawi, że mecz będzie pełen dynamiki i niespodziewanych zwrotów akcji. Montpellier może po tym meczu zrównać się punktami z pierwszym w tabeli Monaco.

1.59

OBIE STRZELĄ

betfan

 

Montpellier - Reims: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie Ligue 1 pomiędzy Rennes, a Le Havre. Delikatnym faworytem meczu są gospodarze (kurs 2.40). Mniejsze szanse ma natomiast drużyna gości – Stade Reims, na którą mnożnik został wyceniony na 2.86. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.55. Jeżeli chodzi o zakłady na bramki to kurs powyżej 2,5 gola wynosi 1.69, a na poniżej 2.17.

Montpellier - Reims: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Montpellier z Reims, odbędzie się 27 sierpnia o 15:00 na Stade de la Mosson w Montpellier. Spotkania tego nie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!