Pobierz aplikację betfan na telefon
Montpellier – Nice: Zapowiedź i typy na Ligue 1 (12.03)
Sobota i Ligue 1 to klasycznie dwa mecze. Tym razem w ramach 28. kolejki w akcji zobaczymy Montpellier grające z Niceą oraz Troyes z Nantes. Zapraszam na zapowiedź oraz typy na te spotkania.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Montpellier – Nice (12.03, 17:00)

Montpellier zajmuje 11. pozycję w tabeli, ale od lutego radzi sobie bardzo słabo. Zdobył tylko trzy punkty w pięciu poprzednich rywalizacjach, co jest bardzo słabym wynikiem. Klub ten pokonał Lorient, a przegrał z Saint Etienne, Lille, Rennes i Nantes. Nicea jest na drugim miejscu w lidze francuskiej, ale do PSG traci 13 punktów. Piłkarze tego klubu mogą więc liczyć co najwyżej na utrzymanie swojej lokaty. Ostatnio sensacyjnie pokonali PSG 1:0, które wcześniej wyeliminowali z Pucharu Francji. Dotarli aż do finału tych rozgrywek i powalczą o końcowy triumf w meczu z Nantes. Biorąc pod uwagę różnicę form, stawiam na wygraną gości. Jest to spowodowane głównie ostatnimi wynikami obu drużyn oraz miejscem w tabeli i ambicjami obu ekip. Myślę, że również kurs na wygraną Nicei jest naprawdę dość wysoki i warty zagrania.
2.37

WYGRANA NICE

betfan
Transmisję z meczu pomiędzy Montpellier a Niceą można obejrzeć na Canal + Now lub Eleven Sports 2. Początek spotkania już o godzinie 17:00.

Ligue 1: Troyes - Nantes (12.03, 21:00)

Drugim sobotnim spotkaniem będzie rywalizacja pomiędzy Troyes a Nantes. Mecz zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, ponieważ gospodarze muszą punktować, żeby uciekać od strefy spadkowej, natomiast goście są ostatnio w niesamowitej dyspozycji. Nantes wygrało 3 z 4 ostatnich meczów w Ligue 1, a w międzyczasie wyeliminowali AS Monaco i awansowali do finału Pucharu Francji. Dla takiego klubu jak Nantes jest to na pewno spore osiągnięcie i również (przy wygranym meczu finałowym) możliwość reprezentowania Francji na arenie europejskiej. Ostatnie wyniki obu zespołów są adekwatne do miejsc w tabeli zajmowanych przez Troyes i Nantes. Gospodarze są aktualnie dopiero na 17. miejscu w Ligue 1, natomiast goście znajdują się aktualnie na siódmej lokacie. W pięciu ostatnich spotkaniach Troyes zdobyło zaledwie 5 punktów, natomiast Nantes aż 10 oczek. Gospodarze w meczach u siebie również nie prezentują się nadzwyczajnie. Analizując wszystkie wspomniane wyżej czynniki, muszę stwierdzić, że postawienie na wygraną Nantes wydaje się być bardzo ciekawym typem. Kurs u polskiego, legalnego bukmachera BETFAN na to zdarzenie jest bardzo wysoki i moim zdaniem warty zaryzykowania.

2.54

WYGRANA NANTES

betfan

Niestety, polska telewizja nie oferuje transmisji "na żywo" meczu pomiędzy Troyes a Nantes.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!