Pobierz aplikację betfan na telefon
Mioduski i Boniek gośćmi podcastu Na Trybunach

Dostępny jest już najnowszy podcast Na Trybunach. Tym razem Tomasz Włodarczyk i Tomasz Witas zaprosili do siebie Dariusza Mioduskiego oraz Zbigniewa Bońka. Goście skupiali się głównie na opowiadaniu o Superlidze oraz nowym formacie Ligi Mistrzów.

  • Nowy format Ligi Mistrzów
  • Superliga w oczach Mioduskiego
  • Co o Superlidze uważa nowy wiceprezes UEFA?

Mioduski zszokowany decyzją o Superlidze

Pierwszym gościem podcastu Na Trybunach był Dariusz Mioduski – prezes i właściciel Legii Warszawa oraz wiceprezesem Zarządu European Club Association (ECA). Opowiada o nowym formacie Ligi Mistrzów. Zdziwieniu oraz zamieszaniu związanym z Superligą i porównał nieco nową Champions League z projektem, na którego czele stoi Florentino Perez.

Boniek zaskoczony otrzymaniem nowego stanowiska

Zbigniew Boniek nie ukrywał, że wybór na wiceprezesem UEFA nieco go zaskoczył. Następnie prezes PZPN wspominał o tym, że Superliga była niedopracowana i nie był to do końca przemyślany ruch. Polska legenda piłki nożnej podziela pogląd większości kibiców, że aby zagrać w Europie trzeba na tę grę zasłużyć. Poruszył także często poruszany problem przez piłkarzy, mówiących często, że mają do rozgrywania dużo meczów.

Zapraszam do odsłuchania całego podcastu Na Trybunach, gdzie Dariusz Mioduski oraz Zbigniew Boniek omawiają powyżej opisane problemy.

Podcast Na Trybunach powstaje dzięki współpracy z polskim legalnym bukmacherem BETFAN.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!