Pobierz aplikację betfan na telefon
Middlesbrough – Coventry: Typy, kursy, zapowiedź 08.05 | Championship
Przed nami ostatnia kolejka tego sezonu w Chamiponship. Dla części drużyn jest to ostatnia szansa na poprawę swojej pozycji. Middlesbrough w jednym z dwunastu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Coventry. Dla gospodarzy miejsce w barażach o awans do Premier League, jest już zapewnione. Teraz to goście muszą utrzymać swoje miejsce, czego dokonają remisując w tym pojedynku. Czy wrócą do siebie z osiągniętym celem? Zapraszam na zapowiedź spotkania Birmingham – Sheffield Utd.

Middlesbrough – Coventry: zapowiedź meczu

Middlesbrough przegrał dwa ostatnie starcia, choć miejsce w barażach zapewnili już sobie wcześniej. Mimo słabej formy, na pewno ich zobaczymy wśród drużyn walczących o przepustkę do wyższej ligi. Dziś na zakończenie sezonu zmierzą się z Coventry, które także ma spore szanse na udział w walce o awans. Aktualnie zajmują 5. lokatę, ale żeby mieć pewność udziału w barażu będą potrzebowali dziś chociaż remisu, by nie oglądać się na pozostałe starcia tego dnia.

Middlesbrough - Coventry: typy

U siebie Coventry potrafiło nawet wygrać z Middlesbrough. Dziś zmierzą się na wyjeździe i wystarczy im tak naprawdę remis. Gospodarze domykają tym starciem udaną fazę zasadniczą i z pewnością już będą raczej przygototwywać się mentalnie na baraże. Stawiam, że goście wygrają lub zremisują.

1.57

COVENTRY WYGRA

LUB ZRREMISUJE

betfan

Middlesbrough - Coventry: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Middlesbrough z Coventry, w ramach 46. kolejki Championship, odbędzie się 8 maja o 16:00 na Riverside Stadium w Middlesbrough. Transmisję z tego starcia nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!