Pobierz aplikację betfan na telefon
Meyna – Kownacki: Typy, kursy, zakłady 02.03
Już w sobotę będziemy świadkami walki w boksie o tytuł mistrza kraju w kategorii ciężkiej. Meyna zmierzy się z Adamem Kownackim. Walka zapowiada się na niezwykle wyrównaną, a o wyniku pojedynku może zadecydować jeden decydujący cios lub nieznaczne detale przy punktacji sędziów. Choć tutaj raczej spodziewamy się szybkiego pojedynku to czy któryś z zawodników będzie w stanie trafić wcześniej? Zapraszamy na zapowiedź walki oraz typy na Meyna – Kownacki.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na walkę Meyna – Kownacki?
  2. Zapowiedź pojedynku Meyna – Kownacki
  3. Jakie są kursy na walkę Meyna – Kownacki?
  4. Gdzie obejrzeć walkę Meyna – Kownacki?

Meyna – Kownacki typy bukmacherskie

1.80

MEYNA WYGRA

betfan
Niewątpliwie to Kacper Meyna może podchodzić do tego pojedynku bardziej pewny, albowiem jest on niepokonany od 2021 roku. Oczywiście ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2024 roku, a więc 9 miesięcy temu, jednak gdy spojrzymy na Kownacki to on miał rozbrat z boksem w znacznie większym stopniu. Od dwóch porażek Kownackiego z Hellinusem jego kariera tak naprawdę mocno przygasła. Od tego czasu stoczył tylko 2 pojedynki i dwukrotnie przegrał. Gdyby ten pojedynek był toczony 3-4 lata temu to nie mielibyśmy żadnych problemów, aby wskazać kto wygra tę walkę, jednak teraz Kownacki nadal nie wiadomo w jakiej do końca jest formie. Za to Meyna jest w formie bardzo dobrej i pomimo, że to Kownacki ma większy potencjał to stawiam na wygraną Meyny, który będzie bardziej pewny psychicznie w tym pojedynku.

Meyna – Kownacki kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na walkę pomiędzy Meyną, a Kownackim. Wskazania na faworyta do zwycięstwa w tej walce to nieznacznie Kacper Mejna (kurs 1.80). Nieco mniejsze szanse natomiast ma Adam Kownacki, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.00. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość rund w tym pojedynku – na poniżej 6.5 ogólnej sumy w walce możemy znaleźć mnożnik 1.70, natomiast over 6.5 rundy w walce został wyceniony na poziomie nieco wyższym, albowiem 1.90.

Meyna – Kownacki: zapowiedź

Do konfrontacji Kacper Meyna – Adam Kownacki dojdzie podczas gali Rocky Boxing Night w Koszalinie. Pojedynek będzie toczył się o pas mistrza kraju w kategorii wagi ciężkiej. Z pewnością Kownacki mógłby tym pojedynkiem powrócić do swojej kariery, jednak Meyna wygrał ostatnio 6 walk pod rząd i z pewnością to on pewniej będzie czuł się w tym pojedynku. Walka odbędzie się w formule 10 rund, każda po 3 minuty.

Meyna – Kownacki GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotnią walkę pomiędzy Meyną, a Kownackim w ramach pojedynku wagi ciężkiej, odbędzie się 2. marca o 23:50 na. Pojedynek będzie transmitowane na żywo przez Polsat Super, Polsat Sport Fight oraz w Polsat Box Go.
  • Relację można także śledzić na betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!