Metz – Reims: typy, kursy, zapowiedź 03.09 | Ligue 1

Wojciech Sikora

03 września 2023

Metz
Dziś na francuskich boiskach czeka nas prawdziwe piłkarskie święto, bowiem zostanie rozegrane aż sześć spotkań. Metz, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Reims. Po małym potknięciu na początku sezonu, goście mają za sobą już dwa kolejne komplety punktów. W obecnej formie na pewno przyjadą do Metz poszukać kolejnych. Czy gospodarze będą w stanie ich zatrzymać? Zapraszam na zapowiedź meczu Metz – Reims.

Metz – Reims: Typy bukmacherskie

Metz, jako beniaminek, radzi sobie aktualnie nie najgorzej, a po trzech kolejkach mają bilans 1-1-1. Stopniowo przechodzili od porażki, aż do zwycięstwa w poprzedniej kolejce. Tam udali się do Clermont i spodziewano się raczej ich porażki, a mimo to wytrwali napór rywali i sami zdobyli bramkę wygrywając 1:0. Dziś podbudowani zwycięstwem wracają na swoje boisko zmierzyć się z Reims. Gospodarze czeka bardzo duże wyzwanie, bowiem rywale maja za sobą dwa bardzo mocne zwycięstwa.
Reims mimo porażki w pierwszej kolejce z Marsylią, zagrało bardzo dobry mecz. To samo pokazali w kolejnych dwóch, gdzie udało im się wygrać. Dziś zmierzą się z beniaminkiem, który jak najbardziej jest w ich zasięgu. Typuję kolejną wygraną gości.

1.89

REIMS WYGRA

betfan

Metz - Reims: Kursy bukmacherskie

Metz jest w tym pojedynku stawiane nieco niżej niż rywale, a kurs na ich wygraną to obecnie 4.00. Monaco jest więc faworytem, a mnożnik jaki możemy znaleźć, u bukmachera BETFAN, na ich triumf to 1.89. W przypadku remisu mnożnik  to 3.65.

Metz - Reims: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Metz a Reims, w ramach 4. kolejki Ligue 1, odbędzie się 3 września o 15:00 na Stade Saint-Symmphorien. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy