Metz – Nice: typy, kursy, zapowiedź 07.10 | Ligue 1

Wojciech Sikora

06 października 2023

metz
Rozpoczynamy następną kolejkę Ligue 1, które od samego początku zaskakuje na każdym kroku. Metz, w jednym z dwóch starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Nice. Z początku gospodarze, jak na beniaminka radzili sobie całkiem dobrze, jednak ostatnie dwa spotkania zakończyli przegranymi. Dziś będą gości bardzo wymagającego rywala, więc szansa na punkty jest niewielka. Jak zakończy się ten pojedynek? Zapraszam na zapowiedź meczu Metz – Nice.

Metz – Nice: Typy bukmacherskie

Nice sezon 2023/2024 rozpoczął od trzech remisów, gdzie raczej to oni byli dominującą drużyną na boisku. Później przyszły jednak trzy wygrane, a ostatnio kolejny remis. W efekcie nie przegrali jeszcze ani jednego meczu w tym sezonie, co daje im wysokie czwarte miejsce w tabeli Ligue 1. Dziś udadzą się na wyjazd do beniaminka, który to radzi sobie coraz gorzej i ostatni musiał obejść się smakiem, bowiem przegrali dwa kolejne spotkania ligowe. U siebie przegrali jednak raz z ostatnich 10 spotkań.
Choć Metz z reguł jest znacznie słabsze na boisku od swoich rywali, to wciąż starają się atakować i szukać okazji na bramki. Za tym idą chociażby rzuty rożne, które również nabijają ich rywale. W mojej opinii zobaczymy dziś sporo akcji, ale niekoniecznie zakończonych bramkami. Typuję powyżej 7.5 rzutów rożnych.

1.44

POWYŻEJ 7.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

Metz - Nice: Kursy bukmacherskie

Nice wyjdzie na boisko jako faworyzowana drużyna w tym spotkaniu, a kurs na to, że odniosą zwycięstwo wynosi obecnie 1.76. Jeśli jednak to Metz okaże się lepsze, to gracz może liczyć na mnożnik wynoszący 4.55. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 3.70.

Metz - Nice: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Metz a Nice, w ramach 8. kolejki Ligue 1, odbędzie się  7 października o 17:00 na Stade Saint-Symphorien w Metz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2/4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy