Pobierz aplikację betfan na telefon
Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs: Typy NBA, zapowiedź 12.01
Przed nami następna noc z najlepszą ligą koszykówki, jaką jest NBA. Dzisiejszej nocy odbędzie się kolejnych kilka spotkań. W jednym z nich Memphis Grizzlies zagrają z San Antonio Spurs. Jeremy Sochan szykuje się do gry przeciwko drużynie na pierwszym miejscu w Konferencji Zachodniej. Polak będzie musiał zatrzymać Ja Moranta. Zapraszam na zapowiedź meczu i typy Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs w nocy z środy na czwartek.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

NBA: Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs – zapowiedź meczu

Memphis Grizzlies wrócili na szczyt Konferencji Zachodniej, a San Antonio Spurs wyczekują tegorocznego draftu po sezonie zajmując przedostatnie miejsce w tej samej konferencji. Co ciekawe dokładnie taki sam mecz w Memphis odbył się poprzedniej nocy. Gospodarze wygrali go dosyć pewnie, bo ośmioma puntkami.

NBA: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs - typy NBA

Jeremy Sochan miał dużo pracy w ostatnich dwóch meczach. Najpierw zagrał dosyć dobre spotkanie z lidera Konferencji Wschodniej. Rzucił 10 punktów, zebrał 5 piłek i zaliczył 3 asysty, zachowując przy tym wskaźnik +/- na poziomie 0. Podobne statystyki miał wczorajszej nocy z w pierwszym meczu Grizzlies. Rzucił 7 punktów, zebrał tyle samo piłek i zaliczył dwie asysty. Wskaźnik +/- wskazywał -1, a więc zagrał bardzo dobre spotkania w obronie mimo najwyższej klasy rywali.

1.80

SOCHAN MNIEJ NIŻ 18.5 ZBIÓREK, ASYSTY I PUNKTÓW ŁĄCZNIE

betfan


 

NBA: Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Memphis Grizzlies, a San Antonio Spurs odbędzie się o 02:00 w nocy z środy na czwartek 12 stycznia. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na żywo w usłudze NBA League Pass na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!