Pobierz aplikację betfan na telefon
Meksyk – Honduras. Typy, kursy, zapowiedź 26.06 | Gold Cup
W poniedziałkową noc, Meksyk zagra z Honduras w meczu fazy grupowej Gold Cup. Nasz rywal z mundialu w Katarze jest jednym z faworytów do końcowego triumfu. Czy uda mu się rozpocząć turniej od pewnego zwycięstwa? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Meksyk – Honduras.

Meksyk – Honduras: zapowiedź meczu

Meksyk w meczu Gold Cup zagra z Hondurasem. Nasz rywal z MŚ w Katarze jest faworytem do wygrania grupy B, w której zmierzy się także z Haiti i Katarem. Trwające zgrupowanie nie było jednak najlepsze dla tej reprezentacji. Niedawno Meksyk co prawda pokonał Panamę, ale przegrał aż 0:3 ze Stanami Zjednoczonymi. Honduras jest przeciętną drużyną z Ameryki Północnej. Gra w najwyższej dywizji w Lidze Narodów, a ostatnio zajął drugie miejsce, wyprzedzając Curacao. Podczas czerwcowego zgrupowania Honduras przegrał z Wenezuelą.

Meksyk - Honduras: typy i przewidywane składy

Meksyk jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Potencjał tej drużyny jest nieporównywalnie wyższy od tego, jakim dysponuje Honduras. Trzy ostatnie bezpośrednie starcia padły łupem Meksyku. W poniedziałek także spodziewam się jego wygranej do zera.

Typy Meksyk - Honduras

2.11

MEKSYK WYGRA

DO ZERA

betfan

Przewidywane składy

  • Meksyk: Ochoa; Araujo, Montes, Vasquez, Gallardo; Herrera, Cordova, Pineda; Antuna, Gimenez, Martin
  • Honduras: L. Lopez; Nunez, Elvir, Vega, Santos; Flores, Acosta; Elis, Rosales, Pinto; Bengtson

Meksyk - Honduras: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Haiti z Katarem odbędzie się 26 maja o 00:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!