Marsylia – Rennes: typy, kursy, zapowiedź 03.12 | Ligue 1

Wojciech Sikora

03 grudnia 2023

Marsylia
Wchodzimy w ostatni dzień emocji związanych z francuską Ligue 1, gdzie obecnie drużyny rozgrywają już 14. kolejkę sezonie 2023/2024. Marsylia, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Rennes. Na zakończenie dnia zobaczymy zmaganie dwóch ekip, do których wymaga się bardzo wysokiego poziomu. Na ten moment jednak zawodzą i zajmują miejsca bliżej strefy spadkowej niż czołówki. Kto dzi okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Marsylia – Rennes.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Marsylia – Rennes?
  2. Zapowiedź meczu Marsylia – Rennes.
  3. Jakie są kursy na mecz Marsylia – Rennes?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Marsylia – Rennes?

Marsylia – Rennes: Typy bukmacherskie

Marsylia od początku sezonu była stawiana jako spory faworyt, by zagrozić PSG w mistrzostwu. Sytuacja jednak mocno się pokomplikowała, bowiem po 12. kolejkach są dopiero na 12. miejscu z dorobkiem czternastu punktów. Choć mają jedna kolejkę rozegraną mniej, to niewiele by to zmieniło w ich sytuacji. Goście przyjadą tutaj w podobnej, sytuacji, bo są zaledwie punkt nad nimi. Obaj bohaterowie dzisiejszych spotkań sporo sił tracą także na grę w europejskich pucharach.

1.74

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

W tym pojedynku może zadziać się naprawdę wiele, bowiem obie drużyny są bardzo jakościowe i nie raz już potrafiły zaskoczyć. Moim zdaniem będziemy dziś świadkiem sporej ofensywy, która przełoży się na kilka trafień. Typuję powyżej 2.5 gola.

Marsylia - Rennes: Kursy bukmacherskie

Wygrana Marsylii - 1.84
Remis - 3.65
Wygrana Metz - 3.95
Powyżej 2.5 gola - 1.74
Obie strzelą - 1.73
Marsylia wyjdzie na boisku tego starcia, jako minimalny faworyt do zgarnięcia trzech punktów, a kurs na to, że to oni odniosą zwycięstwo wynosi 1.84. W przypadku wygranej gości jest on nieco wyższy i obecnie wynosi 3.95. Ciekawie również wygląda przelicznik, na remis w tym spotkanie, wynoszący 3.65.

Marsylia - Rennes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Marsylia a Rennes, w ramach 14. kolejki Ligue 1, odbędzie się  3 grudnia 21:00 na Stade Velodrome w Marsylii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 3 oraz Canal+ Sport  z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy