Marsylia – Le Havre: typy, kursy, zapowiedź 08.10 | Ligue 1

Wojciech Sikora

07 października 2023

MArsylia

Właśnie trwa 8. kolejka francuskiej Ligue 1, która już przyniosła nam kilka ciekawych i emocjonujących starć. Dziś pora na kolejne. Marsylia, w jednym z sześciu starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Le Havre. Gospodarze byli w tym roku stawiani jako jedna z tych drużyn, która może zagrozić PSG, w zdobyciu kolejnego tytułu. Obecnie zajmują jednak dopiero 13. lokatę. Czy dziś poprawią swoją sytuację? Zapraszam na zapowiedź meczu Marsylia – Le Havre.

Marsylia – Le Havre: Typy bukmacherskie

Cztery pierwsze kolejki Marsylii skończyły się trzema remisami i jedną wygraną. Ta sytuacja była jeszcze stabilna, ale nasteępne dwa mecz ligowe był porażkami. Ten stan rzeczy przenosi się oczywiście na ich miejsce w tabeli, czyli 13. W Lidze Europy także nie mogą pochwalić się zbytnio udanymi występami, bowiem w obu starciach remisowali. Teraz staną na przeciw beniaminkowi, który to po siedmiu kolejkach także ma na swoim koncie dziewięć punktów i kilkukrotnie potrafił już zaskakiwać. 

 

 

Po dwóch meczach z ciężkimi rywalami, jakimi bez wątpienia były drużyny Monaco i PSG, dziś Marsylia stanie na przeciw beniaminkowi. Ten mecz zapowiada się na sporą dominację gospodarzy, choć ich forma jednoznacznie na to nie wskazuje. Moim zdaniem to oni jednak zgraną pewne trzy punkty.

1.46

MARSYLIA WYGRA

betfan

Marsylia - Le Havre: Kursy bukmacherskie

Marsylia wyjdzie na boisko jako faworyzowana drużyna w tym spotkaniu, a kurs na to, że odniosą zwycięstwo wynosi obecnie 1.47. Jeśli jednak to Le Havre okaże się lepsze, to gracz może liczyć na mnożnik wynoszący 6.40. Remis to szansa na przelicznik w okolicy 4.50.

Marsylia - Le Havre: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Marsylia a Le Havre, w ramach 8. kolejki Ligue 1, odbędzie się  8 października o 13:00 na Stade Velodrome w Marsylii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy