Royale Union SG – Anderlecht: typy, kursy, zakłady 05.05 | Jupiler League

Wojciech Sikora

05 maja 2024

Royale Union
Sytuacja, w górnej części tabeli Jupiler League, stała się bardzo wyrównana. Na cztery kolejki przed końce sezonu, trzy drużyny mają spore szanse na mistrzostwo. Royale Union, jest jedną z nich, a dziś w hitowym starciu tej kolejki zmierzą się przeciwko Anderlecht. W tym pojedynku może się wydarzyć naprawdę wiele, a sam mecz może być jednym z ważniejszych w kontekście mistrzostwa. Kto okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Royale Union SG – Anderlecht.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Royale Union SG – Anderlecht?
  2. Zapowiedź meczu Royale Union SG – Anderlecht.
  3. Jakie są kursy na mecz Royale Union SG – Anderlecht?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Royale Union SG – Anderlecht?

Royale Union SG – Anderlecht: Typy bukmacherskie

Ostatnim czasem Anderlecht gra w kratkę, co trochę psuje ich wizje wygrania w tym sezonie ligi. Z dużym spokojem mogli odskoczyć na kilka punktów pozostałym ekipom, a tym czasem mają tyle punktów co Club Brugge, czyli lider i jedno oczko więcej od dzisiejszego rywala.

1.67

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Na swoim boisku jednak Royale nie jest tak trudnym rywalem, jak mogłoby się wydawać. Ostatnio wygrali tutaj jedno na pięć poprzednich spotkań, a w każdym z nich tracili gole. Z pewnością również i dziś będzie im ciężko zachować, czyste konto, bowiem Anderlecht stara się grać bardzo ofensywnie. Spodziewam się bardzo dynamicznego starcia, w którym zobaczymy kilka trafień. Typuję powyżej 2.5 gola.

Royale Union SG - Anderlecht: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Royale Union - 1.67
  • Remis - 3.75
  • Wygrana Anderlechtu - 4.60
  • Powyżej 2.5 goli - 1.67
  • Obie drużyny strzelą gola - 1.71
Eksperci poddali ocenie to spotkanie, gdzie według nich większą szansę na wygraną po 90 minutach ma Royale Union, na który obecny mnożnik to 1.67. Nieco niżej stawiane są szanse drużynie Anderlechtu, bowiem przelicznik to w chwili obecnej 4.60. Remis można postawić po kursie 3.75.

Royale Union SG - Anderlecht: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Royale Union SG a Anderlecht, w ramach 7. kolejki grupy mistrzowskiej Jupiler League, odbędzie się 5 maja 18:30 na Stade Joseph Marien w Brukseli. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy