Pobierz aplikację betfan na telefon
Marsylia – AC Ajaccio: Typy, kursy, zapowiedź. 08.10 | Ligue 1
W sobotę w ramach dziesiątej kolejki Ligue 1 rozegrane zostaną dwa bardzo ciekawe spotkania. W jednym z nich Marsylia podejmie na swoim boisku zespół AC Ajaccio. Gospodarze stają się realnym zagrożeniem dla PSG w kontekście mistrzostwa w tym sezonie. Goście z kolei to drużyna już teraz stawiana w roli spadkowicza. Czy Ajaccio będzie w stanie powstrzymać rozpędzonego przeciwnika? Zapraszam na zapowiedź oraz typy Marsylia – AC Ajaccio.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Marsylia – AC Ajaccio (08.10, 17:00) – Zapowiedź

Marsylia to zdecydowanie jeden z fenomenów tego sezonu Ligue 1. Trochę cierpi na tym Liga Mistrzów, choć ostatnie wysokie zwycięstwo 4:1 ze Sportingiem, wciąż daje realne szanse na awans. Teraz trzeba , jednak wrócić na francuskie potyczki, by zmierzyć się z AC Ajaccio, czyli ostatnią drużyną w lidze. Goście wygrali w tym sezonie zaledwie raz i raz remisowali, a aż 7 razy odnieśli porażkę. W tym momencie są pierwszą drużyną obstawianą do spadku. Z aspirującym o najwyższe cele gospodarzem nie będą mieli raczej łatwej przeprawy.

Ligue 1: Marsylia - AC Ajaccio (08.10, 17:00) - Typy bukmacherskie, kursy

1.36

MARSYLIA WYGRA

betfan

Marsylia pokazuje się z bardzo dobrej strony od początku sezonu. W lidze jeszcze nie odnieśli porażki, a jedynie dwa razy remisowali. Są stratni dwa punkty do lidera - PSG, jeśli myślą o mistrzostwie to muszą to spotkanie wygrać. Stawiam na gospodarzy.

Ligue 1: Marsylia - AC Ajaccio (08.10, 17:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Ligue 1 pomiędzy Marsylią, a AC Ajaccio w ramach dziesiątej kolejki Ligue 1 odbędzie się 8 października o 17:00, na Stade Velodrome w Marsylii.  Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!