Manchester United – Sheffield Utd: Typy, kursy, zakłady 24.04 | Premier League

Wojciech Sikora

24 kwietnia 2024

Manchester United
Koniec sezonu w Premier League zbliża się dużymi krokami, więc najwyższy czas by nadrobić zaległe kolejki. Manchester United, w ramach nierozegranej 29. kolejki, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Sheffield Utd. Dla czerwonych diabłów sytuacja jest już praktycznie przesądzona i raczej nie mają realnych szans na miejsce top 5. Jak jednak zaprezentują się dziś na tle ostatniej drużyny ligi? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Manchester United – Sheffield Utd.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Manchester United – Sheffield Utd?
  2. Zapowiedź meczu Manchester United – Sheffield Utd.
  3. Jakie są kursy na mecz Manchester United – Sheffield Utd?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Manchester United – Sheffield Utd?

Manchester United – Sheffield Utd: typy bukmacherskie

Aż dziesięć punktów straty ma w chwili obecnej drużyna Sheffield United, do strefy spadkowej. Tym samym, na tym etapie sezonu, pozostają im tylko matematyczne szanse, które będą miały rację bytu, tylko jeśli wygrają każde starcie. Takich zostało im pięć, a wśród nich mecz z Newcastle, Tottenhamem i Manchesterem United.

1.86

MANCHESTER UNITED

WYGRA Z HANDICAPEM -1.5

betfan

Z tymi ostatnimi spotkają się już dziś i to na ich stadionie. Nie wróży nic dobrego, bowiem nawet w słabszej formie czerwone diabły są co najmniej poziom wyżej od rywali. Tutaj nie powinno być złudzeń, że to gospodarze zdobędą komplet punktów. Moim zdaniem dokonają tego wygrywając różnicą co najmniej dwóch trafień. Typuję wygraną Manchesteru United z handicapem -1.5.

Manchester United - Sheffield Utd: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Manchester United - 1.35
  • Remis - 5.40
  • Wygrana Sheffield Utd - 6.80
  • Powyżej 2.5 gola - 1.34
  • Obie strzelą - 1.59
W tym zestawieniu znacznym faworytem będzie Manchester United, na których obecny kurs wynosi 1.35. Znacznie niżej eksperci widzą szanse Sheffield United, co przekłada się też na przelicznik, który oscyluje w wysokości 6.80. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 5.40.

Manchester United - Sheffield Utd: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żyw0

Środowy mecz pomiędzy Manchester United  Sheffield Utd, w ramach 29. kolejki Premier League, odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 21:00 na Old Trafford w Manchesterze. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy