Mainz – Wolfsburg: typy, kursy, zapowiedź 13.01 | Bundesliga

Wojciech Sikora

12 stycznia 2024

Mainz, Bundesliga, typy
Po kilkutygodniowej przerwie, wreszcie wracamy do niemieckiej Bundesligi, gdzie rozgrywana jest w ten weekend 17. kolejka. Mainz, w jednym z sześciu pojedynków tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Wolfsburg. Wiele problemów ma za sobą zespół gospodarzy, który zajmuje jedno z miejsc w strefie spadkowej. Czy w takiej dyspozycji będą dziś w stanie zdobyć chociażby punkt? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Mainz – Wolfsburg.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Mainz – Wolfsburg?
  2. Zapowiedź meczu Mainz – Wolfsburg.
  3. Jakie są kursy na mecz Mainz – Wolfsburg?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Mainz – Wolfsburg?

Mainz – Wolfsburg: Typy bukmacherskie

Mainz w ubiegłym sezonie nie miało większego problemu z regularnym punktowaniem, przez co bez problemu udało im się też utrzymać na kolejny sezon. W tym momencie są na półmetku obecnego i zajmują dopiero 16. miejsce z dorobkiem zaledwie 10 punktów. Dziś będą gościć Wolfsburg, który także nie ma póki co powodów, do dumy ponieważ zajmuje 10. lokatę i obecnie udało im się uzyskać jedynie 19 punktów.

1.72

OBIE STRZELĄ

betfan

Wielokrotnie w poprzednich sezonach mecze tych drużyn dały nam okazję, do oglądania wielu bramek. Trzy ostatnie zdominował jednak Wolfsburg i to znacznie wygrywając kolejno 5:0, 3:0 i 3:0. Tym razem spodziewałbym się goli z obu stron, zwłaszcza, że Mainz nie ma już nic do stracenia. Typuję gole z obu stron.

Mainz - Wolfsburg: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Mainz - 2.21
  • Remis - 3.35
  • Wygrana Wolfsburg - 3.15
  • Powyżej 2.5 gola - 1.82
  • Obie strzelą - 1.72
W tej rywalizacji minimalnym faworytem, według bukmacherów, będzie zespół Mainz, na których przelicznik wynosi 2.21. Nieco mniejsze szansę eksperci widzą po stronie gości gdzie kurs to obecnie 3.15. w przypadku remisu mnożnik to aktualnie 3.35.

Mainz - Wolfsburg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Mainz a Wolfsburg, w ramach 17. kolejki Bundesligi, odbędzie się 13 stycznia o 15:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w BETFAN TV oraz Viaplay z polskim komentarzem.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy