Magdeburg – Wisła Płock: Typy, kurs, zapowiedź | 17.05 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

16 maja 2023

Wisła Płock, piłka ręczna
Magdeburg nie potrafił kompletnie zdominować Wisły Płock w wyjazdowym starciu i teraz powstaje dla nich ogromna szansa, na ich własnym terenie. Nafciarze mimo wszystko byli skazywani na porażkę w pierwszym pojedynku, a jednak udało im się zremisować. Teraz przed rewanżem na pewno nie są bez szans, a po ostatnich ich wynikach można spodziewać się nawet niespodzianki. Zapraszam na zapowiedź spotkania Magdeburg – Wisła Płock.

Magdeburg – Wisła Płock: Zapowiedź meczu

Wisła Płock znakomicie wykorzystała dziką kartę w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Najpierw świetnie spisali się w rundzie grupowej, gdzie w obliczu odpadnięcia stanęli na wysokości zadania, wygrywając najistotniejsze pojedynki. Z racji zajęcia szóstego miejsca nie mogli liczyć na łatwego rywala i tak też zmierzyli się w dwumeczu z Nantes. Skazani na porażkę zaczęli dwumecz od remisu na swoim parkiecie i w całkiem dobrych humorach udali się na rewanż do Francji. Tam po heroicznej walce odrobili straty pierwszej połowy i doprowadzili do rzutów karnych, w których wygrali 5:4. Po pierwszym pojedynku w walce o finał, dość niespodziewanie zremisowali 22:22 z Magdeburgiem.
Teraz czeka Nafciarzy spore wyzwanie, bowiem zmierzą się na terenie Magdeburga, którzy u siebie niezwykli przegrywać w tym sezonie. Polska ekipa w poprzednim starciu znów pokazała znacznie lepszą drugą połowę, która doprowadziła ich do remisu. Co więcej przegrywali na kilka minut przed końcem 18:22, by ostatecznie zakończyć mecz 22:22. U siebie jednak niemiecka drużyna wygrała trzy z trzech starć przeciwko Wiśle, więc czeka naszą drużynę spore wyzwanie.

Magdeburg - Wisła Płock: typy, typowanie

1.43

WISŁA PŁOCK

WYGRA Z HANDICAPEM +4,5

betfan

Wisła Płock w kluczowych momentach tego sezonu staje na wysokości zadania niespodziewanie wygrywając kluczowe starcia. W tej edycji Ligi Mistrzów przynieśli swoim kibicom masę emocji i dziś nie mają już nic do stracenia. Liczę, że zagrają równie dobre spotkanie co ostatnio i nie przegrają więcej niż czterema bramkami, choć nie zdziwi mnie nawet ich zwycięstwo.

Magdeburg - Wisła Płock: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki ręcznej pomiędzy Magdeburga z Wisłą Płock odbędzie się 17 maja o 18:45 na hali w Magdeburgu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 1 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy