Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Coco Gauff: Typy, kursy, zakłady 21.01 | Australian Open WTA

Tak jak w poprzednim roku Linette, tak w tym Magdalena Fręch rozgrywa swój najlepszy turniej wielkoszlemowy. Po raz pierwszy Polka wystąpi w 1/8 finału. Już w tym momencie wiadomo, że w najnowszym notowaniu zajmie miejsce w top 50. Ten wynik może oczywiście poprawić, choć przed nią niebywale trudne zadanie, jakim jest starcie z 4. rakietą świata – Coco Gauff. Czy ponownie nasza zawodniczka sprawi niespodziankę? Czy będzie w stanie nawiązać równą walkę?  Zapraszamy na zapowiedź oraz typy meczu Magdalena Fręch – Coco Gauff.  

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magdalena Fręch – Coco Gauff?
  2. Zapowiedź meczu Magdalena Fręch – Coco Gauff.
  3. Jakie są kursy na mecz Magdalena Fręch – Coco Gauff?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magdalena Fręch – Coco Gauff?

Magdalena Fręch – Coco Gauff: Typy bukmacherskie

Bardzo dobry sezon w ubiegłym roku miała Magdalena Fręch, która otrzymała sporo szans, by pojawić się w głównych drabinkach turniejów WTA. Ostatecznie sezon zakończyła na 74. lokacie, która daje jej możliwość gry w w wielu turniejach. Również i w Australian Open udało jej się dostać, bez potrzeby grania eliminacji. W poprzednim roku odpadła już w drugiej rundzie kwalifikacji. Polce udało się po raz pierwszy awansować do drugiej rundy AO, choć sam mecz wymagał od niej sporego nakładu sił. Po trzysetowym boju, spodziewano się dwóch setów w spotkaniu z Caroline Garcią. Tak też się stało, choć ku zaskoczeniu to właśnie Magdalena okazała się lepsza. Trzy sety przyszło grać Fręch w 1/16, gdzie odrobiła straty i wygrała 2:1 z Zakharovą.

1.52

POWYŻEJ 16.5 GEMÓW

betfan

Przed Polką stanie jedna z czołowych zawodniczek tour, która zajmuje obecnie 4. pozycję w światowym rankingu. Coco Gauff w ubiegłym roku po raz pierwszy sięgnęła po tytuł wielkoszlemowy, oraz zdobyła kilka innych ważnych trofeów. Nim rozpoczęła swoją rywalizację w Austrlain Open, swoją formę podkreśliła w Auckland. Tam po dość łatwym tygodniu zdobyła pierwszy tytuł w nowym sezonie. Po trzech rundach AO, nie straciła jeszcze seta, choć rywalki potrafiły namieszać w jej grze. Moim zdaniem Magdalena nie ma tu nic do stracenia, bowiem i tak osiągnęła życiowy sukces. Typuję więc, że zobaczymy w tym pojedynku co najmniej 17 gemów.

 

Magdalena Fręch - Coco Gauff: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Fręch - 10.50
  • Wygrana Gauff - 1.04
  • Powyżej 16.5 gemów - 

W tym zestawieniu żadnym zaskoczeniem nie jest fakt, że to Coco Gauff będzie zdecydowaną faworytką, do zwycięstwa. Stąd też kurs wynoszący zaledwie 1.04. Typując Magdalenę Fręch, można spodziewać się więc sporego przelicznika, który na ten moment wynosi 10.50  Warto spojrzeć także na szeroką gamę zakładów, jaką proponuje na to zdarzenie bukmacher BETFAN, w swojej ofercie, takie jak asy serwisowe, czy podwójne błędy.

Magdalena Fręch - Coco Gauff: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Coco Gauff, odbędzie się 21 stycznia o godzinie 02:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Australian Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!