Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Victoria Azarenka: typy, kursy, zapowiedź | 07.08 Montreal
Magda Linette po Wimbledonie udała się na prawie miesięczne wakacje, a dziś powraca na korty Montrealu, by rozpocząć przygotowania do US Open. Polka stanie przed bardzo wymagającym zadaniem, bowiem zmierzy się z Victorią Azarenką. Białorusinka kilka miesięcy temu, została jednak zaskoczona przez naszą zawodniczkę i przegrała w Miami. Czy tym razem Poznanianka także będzie w stanie wyjść zwycięsko?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Victoria Azarenka.

Magda Linette – Victoria Azarenka: Typy bukmacherskie

Sezon trawiasty nie był w tym roku dla Magdy Linette zbyt szczęśliwy, choć w porównaniu do poprzedniego roku, gdzie odpadła w pierwszej rundzie,  udało jej się osiągnąć trzecią rundę na Wimbledonie. Teraz wraca na korty twarde, które w tym roku dały jej sporo pozytywnych emocji. Sporą niewiadomą jest jednak ponad miesięczna przerwa Polki od gry turniejowej, a co więcej nie rozegrała spotkania na korcie twardym. Tutaj w Montrealu czeka ją bardzo ciężki test już na samym początku.
Dziś stanie na przeciw Victorii Azarenki, którą niespodziewanie pokonała w Miami. Tam zdumiewająco dobrze rozgrywała swoje gemy serwisowe, będąc przy tym rewelacyjna na odbiorze. Mimo wszystko potrzebowała trzech setów, by domknąć kwestię awansu. Kilka dni temu Białorusinka miała okazje spróbować sie na kortach twardych, gdzie przegrała w pierwszej rundzie turnieju w Waszyngtonie.  Moim zdaniem dziś możemy spodziewać się równie długiego meczu co ostatni i typuję powyżej 19,5 gemów.

1.56

POWYŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Magda Linette - Victoria Azarenka: Kursy bukmacherskie

Kursy według ekspertów i bukmacherów na ten mecz sugerują zwycięstwo Azarenki, bowiem na nią kurs wynosi 1.37. Jednoznacznie wiąże się to z większym przelicznikiem na naszą tenisistkę, który obecnie wynosi 3.05. Poza tym z racji niezłego serwisu obu Pań warto poszukać zakładów na overy gemowe, bądź nawet asy serwisowe.

Magda Linette - Victoria Azarenka: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Viktorią Azarenką odbędzie się 8 sierpnia o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Montrealu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!