Magda Linette – Petra Martic: Typy, kursy, transmisja 10.10 | Zhengzhou WTA

Wojciech Sikora

09 października 2023

Kerber - Linette
Magda Linette rozpocznie już trzeci turniej w Chinach, gdzie póki co spisywała się znakomicie. Z dużymi nadziejami wejdzie w turniej w Zhengzhou, gdzie w pierwszej rundzie spotka się z Petrą Martic. Chorwatka nie ma najlepszego okresu, choć potrafiła ostatnio zgarnąć jeden set z Coco Gauff. Teraz po raz czwarty zagra przeciwko naszej poznaniance i będzie to jej szansa na rewanż, za poprzednie trzy porażki. Kto okaże się lepszy?  Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Magda Linette – Petra Martic.

Magda Linette – Petra Martic: Typy bukmacherskie

Końcówka tygodnia w wykonaniu Linette może cieszyć nie tylko ją, ale i jej kibiców. Niedawno zaliczyła świetny występ w Guanghzou, gdzie pokonała cztery zawodniczki i doszła aż do finału. Tam niestety poległa z reprezentatnką gospodarzy – Xiyu Wang. W kolejnym tygodniu wystąpiła w Pekinie, gdzie pokonała Azarenkę i Brady, co dało jej szanse po raz pierwszy w karierze zmierzyć się z Igą Świątek. Młodsza Polka okazałą się znacznie lepsza i poznanianka przegrała 1:6, 1:6. Teraz Magda spróbuje swoich sił w Zhengzhou.
Petra Martic potrafi grać naprawdę bardzo mocny i wyrachowany tenis, jednak ostatnim czasem nie może być zadowolona ze swoich wyników. Tak jak i Magda, wystąpiła w poprzednim tygodniu w Pekinie, gdzie odpadła już w 1/16. tam zagrałą jednak z Coco Gauff, która nawet straciła z nią seta, więc było to sporą niespodzianką. W mojej opinii Polka może ponownie pokonać Chorwatkę, która nie ma ostatnim czasem takiej regularności jak Linette. Typuję wygraną naszej rodaczki.

1.79

LINETTE WYGRA

betfan

Magda Linette - Petra Martic: Kursy bukmacherskie

W tym meczu obie tenisistki są stawiane niemalże na tym samym poziomie, choć kurs minimalnie niższy jest na wygraną Linette i wynosi obecnie 1.79. W przypadku wygranej Martic, mnożnik jest nieco wyższy i na ten moment jest to 2.03. Warto spojrzeć na zakład powyżej 19.5 gemów, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.44.

Magda Linette - Petra Martic: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Magda Linette , która zagra z Petrą Martic, odbędzie się 40 października o godzinie 04:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Zhengzhou WTA, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy