Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Nao Hibino: Typy, kursy, zakłady 12.02 | Doha WTA
Choć Magda Linette odpadła w Abu Dhabi już po drugim swoim meczu, w 1/8 finału, to jednak zaprezentowała się bardzo dobrze. Co ważne nie było już widać śladu po kontuzji, więc z dużymi nadziejami możemy obserwować jej potyczki w Katarze. Tutaj rozpocznie rywalizacje do spotkania z Nao Hibino, która to dostała się tutaj poprzez kwalifikacje. Jak zakończy się to starcie? Czy Polka stanie na wysokości zadania? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Nao Hibino. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Nao Hibino?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Nao Hibino.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Nao Hibino?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Nao Hibino?

Magda Linette – Nao Hibino: Typy bukmacherskie

Pierwszy mecz w tym sezonie Poznanianka rozegrała w Brisbane. Ten mecz też wygrała, przeciwko Cristinie Bucsie. Nikt wtedy nie spodziewał się, że będzie to jej jedyne zwycięstwo, aż do turnieju w Abu Dhabi. W Brisbane odpadła już w kolejne rundzie, a następnie już w pierwszej w Adelaide. Największa weryfikacja miała przyjść jednak na Australian Open, gdzie broniła sporej ilości punktów, a ostatecznie musiała skreczować z powodu kontuzji. W Tajlandii też odpadła w pierwszej rundzie z 19-letnią, przyszłą zwyciężczynią całego turnieju. Drugie zwycięstwo tego sezonu przyniosła jej wygrana w 1/16 w Abu Dhabi, gdzie ograła 18-latkę Alexandrę Ealę. Później okazała się gorsza od Beatriz Haddad-Mai, choć sam mecz był na bardzo wysokim poziomie.

1.51

LINETTE WYGRA

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

W Doha Poznanianka rozpocznie od spotkania z jedną z kwalifikantek. Tą będzie Nao Hibino, która zajmuje aktualnie 93. miejsce w rankingu WTA. Japonka nie miała jeszcze w swojej karierze tak dobrego okresu, by wbić się do top 50, a najwyżej była na 56. lokacie. Sam jej tenis także się nie wyróżnia się na tle innych zawodniczek. Potrafi jednak bardzo dobrze trzymać serwis i nie brakuje jej inteligencje tenisowej. Na pewno nie będzie to łatwa przeprawa dla Linette, jednakże myślę, że umiejętności i ostatnie mecze jasno wskazują, że to Polka zapewni sobie awans dalej.

Magda Linette - Nao Hibino: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 1.51
  • Wygrana Hinino - 2.52
  • Powyżej 20.5 gemów - 1.75
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Magda Linette. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.51. Nieco mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Nao Hibino, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 2.52. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Nao Hibino: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Nao Hibino, odbędzie się 12 lutego o godzinie 013:30:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Doha WTA 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!