Magda Linette – Jennifer Brady: Typy, kursy, transmisja 30.08 | US Open

Wojciech Sikora

29 sierpnia 2023

Magda Linette
Magda Linette pokazała na co ją stać w pierwszej rundzie US Open i błyskawicznie zameldowała się w 1/32. Polka w poprzednim meczu straciła swoje podanie zaledwie raz, co będzie bardzo znaczące w kolejnym etapie przeciwko Jennifer Brady. Amerykanka wróciła do tenisa w lipcu, po ponad dwuletniej przerwie i wciąż szuka formy. Czy to będzie turniej w którym ją odnajdzie, czy jednak Poznanianka okaże się lepsza?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Jennifer Brady.

Magda Linette – Jennifer Brady: Typy bukmacherskie

Choć Polka, w ubiegłym roku, trafiła na Karolinę Pliskovą, to była bardzo blisko awansu do drugiej rundy. Zabrakło jej wtedy domknięcia spotkania, z czym borykała się praktycznie przez cały poprzedni sezon. W tym udowodniła już, że potrafi to robić, między innymi osiągając półfinał Australian Open, stąd też jej miejsce w okolicy pierwszej 20. Mecze poprzedzające US Open nie może jednak uznać za udane, a przed nią rywalka, która sprawiała jej dotychczas sporo problemów. Tym razem Poznanianka ma już za sobą pierwszą, jakże udaną rundę. w której w dwóch setach pokonała Aliaksandę Sasnowicz
W walce o 1/16 Polka będzie rywalizować z tenisistką, która jest jedną wielką niewiadomą. Jennifer wróciła w lipcu po długiej przerwie i szuka swojej formy, a jak wiadomo często ona przychodzi właśnie na takich turniejach,. Tym bardziej, że niesie ją wsparcie własnych kibiców. W pierwszej rundzie Brady spędziłą na korcie ponad dwie godziny, choć wygrała w dwóch setach. Nadal widać u niej brak ogrania, przez co cztery razy straciła swoje podanie. Moim zdaniem, jeśli Magda wyjdzie na kort w takim nastawieniu, jak poprzedni, to wygra to starcie.

2.49

LINETTE WYGRA

betfan

Magda Linette - Jennifer Brady: Kursy bukmacherskie

Jennifer Brady jest w tym pojedynku stawiana w roli minimalnej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.52. Nasza reprezentantka naturalnie jest więc stawiana nieco niżej, a mnożnik na jej triumf to 2.49. Warto jednak przyjrzeć się zakładowi na to, że Polka ugra co najmniej seta, bowiem kurs na takie zdarzenie to 1.66

Magda Linette - Jennifer Brady: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Magdy Linette, która zagra z Jennifer Brady odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy