Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto: Typy, kursy, zakłady 24.04 | Madryt WTA

Wojciech Sikora

24 kwietnia 2024

Magda Linette

Magda Linette znakomicie spisała się w ubiegłym tygodniu, dochodząc aż do finału turnieju w Rouen. Jest to oczywiście świetny prognostyk przed kolejnymi turniejami na mączce i przede wszystkim w trwającej imprezie w Madrycie. Polka w pierwszej rundzie zagra przeciwko Elisabetta Cocciaretto, czyli wymagającej zawodniczce na tej nawierzchni. Jak nasza tenisistka poradzi sobie w takim zestawieniu? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto. 

Magda Linette - Elisabetta Cocciaretto: Typy, kursy, zakłady 24.04 | Madryt WTA

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto?

Magda Linette – Elisabetta Cocciaretto: Typy bukmacherskie

Śmiało można powiedzieć, że złe momenty Magda Linette ma już za sobą. Turniej w Rouen nie był oczywiście imprezą obstawioną przez topowe zawodniczki, ale z pewnością dał Polce sporo pewności siebie. Teraz Poznanianka ma okazję przełożyć swoją formę na znacznie bardziej wymagający turniej, jakim jest impreza w Madrycie. Tutaj przed rokiem osiągała trzecią rundę.

1.58

LINETTE WYGRA SETA

betfan

 

Magda pokazał świetny tenis w poprzednich spotkaniach. Przede wszystkim bardzo dobrze trzymała swoje podanie, ale i z biegiem meczu była coraz pewniejsza i śmielsza w wymianach. To doprowadzało do przełamań i kontrolą nad przebiegiem całego starcia. To będzie niezbędne w jej nadchodzącym starciu, bowiem Elisabetta to bardzo niewygodna rywalka. Za sobą ma jednak kilka gorszych spotkań, gdzie problemy sprawiały jej znacznie niżej notowane rywalki. Przede wszystkim Włoszce brakowało powtarzalności w uderzeniach, co przekładało się na mnóstwo błędów. Jeśli tylko Magda wystarczająco się zregenerowała, po ostatnim tygodniu i podtrzyma swoją formę, to powinna wygrać. Ja typuję tutaj jednak bezpieczniej, że ugra co najmniej seta.

 

Magda Linette - Elisabetta Cocciaretto: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 2.36
  • Wygrana Cocciaretto - 1.57
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.52

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Elisabetty Cocciaretto, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.57. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdy Linette to obecnie 2.36. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Elisabetta Cocciaretto: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz w ramach 1/64 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Elisabetta Cocciaretto, odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Madryt 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy