Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Daria Kasatkina: Typy, kursy, transmisja 26.10 | WTA Elite Trophy
Nie tak Magda Linette wyobrażała sobie start w WTA Elite Trophy. Jej spotkanie z Barborą Krejcikovą zupełnie nie poszło po jej myśli i przegrała 0:2. Dziś zawalczy o awans do fazy Play off, a w decydującym meczu zmierzy się przeciwko Darii Kasatkinie. Niełatwe zadanie ma przed sobą Polka, choć Rosjanka także nie jest w najlepszej swojej dyspozycji. Czy poznanianka będzie w stanie zaskoczyć rywalkę? Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Magda Linette – Daria Kasatkina.

Magda Linette – Daria Kasatkina: Typy bukmacherskie

2.06

LINETTE WYGRA SETA

betfan

Turniej w Zhuhai to mały przedsmak tegorocznych WTA Finals. WTA Elite Trophy było rozgrywane do 2018, a od 2019 roku jego organizacja została przerwana przez Covid-19. Teraz zawodniczki z czołówki rankingu znów mogą rywalizować w imprezie kończącej poniekąd ich tegoroczny sezon. Wśród zawodniczek znalazła się Magda Linette, która w tym sezonie miała wiele dobrych momentów i ostatnim czasem w Azji radziła sobie świetnie. Teraz spróbuję swoich sił w Elite WTA Trophy, gdzie w grupie zagra z Darią Kasatkiną i Barborą Krejcikovą. Pierwsze starcie już za Polką, jednak było ono przegrane, a Czeszka okazała się lepsza w dwóch partiach.
Poznanianka stanie, w ostatnim meczu grupy A. Niestety jednak nie ma już szans na wyjście z grupy, bowiem przegrała swój poprzedni pojedynek z Barborą Krejcikovą. Dodatkowo Daria Kasatkina wygrała z Czeszką 2:1, co wykluczyło szansę Magdy na awans. Na pewno to nie zmieni jej podejścia do meczu, a być może mniejsza presja, przełoży się na swobodniejszą grę. Polka mierzyła z Rosjanką czterokrotnie w swojej karierze i dwa razy udało jej się wygrać. Na pewno sporo w tym pomagał jej return i mocny serwis, które dziś także powinny być sporym atutem naszej tenisistki. Typuje, że Linette będzie w stanie ugrać dzisiaj co najmniej jeden set.

Magda Linette - Daria Kasatkina: Kursy bukmacherskie

Daria Kasatkina wyjdzie w tym spotkaniu, jako spora faworytka, co przekłada się także na jej niewielki kurs, który wynosi obecnie 1.28. Tak też naturalnie na naszą reprezentantkę mnożnik jest znacznie wyższy, a obecnie na wygraną Magdy wynosi aż 3.60. Warto przyjrzeć się pozostałym zakładom na to starcie, takim jak podwójne błędy, asy serwisowe, czy też wszelkie handicapy.

Magda Linette - Daria Kasatkina: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz grupowy z udziałem Magda Linette , która zagra z Darią Kasatkiną, odbędzie się 26 października o godzinie 09:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Elite Trophy, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!